10 דברים חשובים שיש לדעת לפני רכישת מקררים Leave a comment

10 דברים שיש לדעת לפני רכישת מקרר

1. מדחס – הלב של המקרר: אל תתפשרו על המדחס של המקרר. ודאו כי מדובר במדחס אינוורטר דיגיטלי ולא מדחס בטכנולוגיה ישנה. הוא גם חסכוני יותר בחשמל וגם יחזיק מעמד יותר שנים.

2. נפח המקרר: שימו לב שהנפח אכן תואם את הגודל (בעיניים). לפעמים מקרר נראה גדול, אבל השוליים הפנימיים שלו רחבים, כך שהנפח הפנימי למעשה קטן יותר. במידה ולמקרר שוליים פנימיים דקים יותר, יהיה ניצול מקסימלי של הגודל שלו.

3. הגיעו לחנות רק אחרי שעשיתם סקר שוק: למוכרנים יש נטייה למכור לכם את מה שהם מקבלים עליו את העמלה הכי גבוהה. החליטו לפני הקנייה איזה סוג מקרר אתם רוצים לקנות: מקרר Showcasee מקפיא תחתון, 3 דלתות, 4 דלתות, וכו’.

4. אלוהים נמצא בפרטים הקטנים: שאלו את המוכר על פיצ’רים שאנחנו לא שמים לב אליהם אבל הופכים להיות יותר ויותר חשובים ככל שהמשפחה מתרחבת: תאים מיוחדים לילדים (התאמת גובה), ידיות מיוחדות, גובה מדפים וכו’.

5. בדקו כמה שנות אחריות יש על המקרר: חברה טובה ואמינה תציע לפחות שנת אחריות אחת על המקרר ו-10 שנות אחריות על המנוע. אין שום סיבה להתפשר על פחות.

6. לכל מקרר יש אבא ואמא: בדקו מי מעניק את האחריות. יבואן מורשה יכול לטפל בבעיות מהר יותר מאשר “חפארים” שיבואו “לעשות עליכם קופה” בלי להבין את הטכנולוגיה של המקרר, וזה עוד במקרה הטוב. במקרה הרע הם יכולים להרוס לכם את המקרר, וזה בדרך כלל כבר לא באחריות.

7. קיוסק: אם בחרתם מקרר עם קיוסק – לקרח ולמים – וודאו כי מערכת הפילטור שלו מובנית בתוך המקרר ולא מחוצה לו. מערכות פילטור אלה עוברות את כל הבדיקות האפשריות, גם של מכון התקנים וגם של NSF (ר”ת של National Sanitation Foundation). כמו כן, רק כך תוכלו לקבל חיווי מהימן על הצורך בהחלפת פילטר.

8. האור בקצה המקרר: מה שנכון בתאורה של הבית, נכון גם במקרר. תאורה בטכנולוגיית LED במקרר לא רק תוסיף תחושת יוקרה אלא גם תחסוך לכם בצריכת החשמל.

9. פלטיניום, טיטניום, פלוטוניום… לא חשוב איך המוכר קורא לצבע של המקרר, ודאו שמדובר בצבע איכותי הדוחה כתמים וסימני ידיים! אין דבר יותר מעצבן ממקרר יפה אך מטונף ומלא בסימנים של אצבעות קטנות.

10. חיידקים בכל מקום! נכון, העולם שלנו מלא בבקטריות וחיידקים, והמקרר הוא למעשה צלחת פטרי אחת גדולה. אבל אפשר למנוע את זה! יש היום מקרריםעם מערכות אנטי בקטריאליות למניעת עובש והתפתחות של חיידקים ובקטריות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן