מכונת כביסה Whirlpool Leave a comment

מכונת כביסה Whirlpool

דגמי מכונות הכביסה של חברת Whirlpool זוכים להצלחה רבה בישראל, הודות לתכונות ייחודיות וליתרונות המגולמים בטכנולוגיות המתקדמות המוטמעות במכונות. בין המנגנונים המאפיינים את דגמימכונות כביסה Whirlpool ניתן למצוא פונקציות אשר מטרתן לייעל את פעולת המכונה דוגמת מנגנון השקילה האוטומטית אשר מתאים את צריכת המים למשקל הכביסה וסוג הבגדים שהיא מכילה או מנגנון פעולת הגשם אשר מתיז מים על הכביסה מלמעלה ובכך משפר את תוצאות הכביסה. כמו כן, במכונות כביסה ווירלפול מוטעמות פונקציות שמטרתן לשפר את נוחות ובטיחות השימוש כמו מנגנון השהייהבפתיחת הדלת בסיום הכביסה, טיימר השהייה עד 24 שעות, נעילת לוח הפיקוד בפני ילדים, צג דיגיטלי גדול, המציג בין היתר את הזמןהנותר לסיום תוכנית הכביסה ועוד. עיצוב המכונות נעשה גם תוך מחשבה על נוחות המשתמש ובדגמי מכונות כביסה רבים מבית החברה פתח קדמי גדול במיוחד לטעינה ופריקת כביסה בנוחות מירבית.

רוכשי מכונת כביסה Whirlpool נהנים ממגוון רחב של תוכניות כביסה שונות אשר מאפשרות תוצאות מיטביות לסוגי אריגים שונים, תוך שמירה על איכות הבגד ולא פעם חיסכון בעלויות. מבנה תוף ייחודי, ULTRA SOFT , המאפיין דגמי מכונות כביסה רבות מבית ווירלפול פותח גם הוא במטרה לשמור על על איכות הבגד.

המבחר הגדול של דגמי מכונות כביסה Whirlpool , מכונות כביסה עם פתח קדמי לצד מכונות עם פתח עליון, הנבדלים גם בתכונות ובפעולות המתאפשרות בהם ובעיצובם, מאפשר לכל צרכן למצוא את דגם מכונת הכביסה המתאים לו ביותר, הן מבחינת מתן מענה לצרכים הפונקציונליים ולחלל בו מכונת הכביסה תוצב בבית, והן מבחינה אסתטית.

מכונת כביסה Whirlpool

חברת ווירלפול – Whirlpool

Whrilpool הינה חברה אמריקנית רב-לאומית מצליחה אשר מייצרת ומשווקת מוצרי חשמל לבית. בנוסף למכונות כביסה ומייבשי כביסה, החברה מייצרת ומשווקות מוצרים רבים כגון מדיחי כלים, תנורים, כיריים, קולטי אדים, מקררים ומקפיאים, מיקרוגלים ועוד. לחברה הכנסות שנתיות של מעל ל-20 מיליארד דולר. היא מעסיקה כ-100,000 עובדים, ומחזיקה יותר מ-700 מרכזי מחקר ייצור וטכנולוגיה ברחבי העולם. החברה מחזיקה במספר רב של פטנטים שפותחו ומשולבים במוצרי החשמל האיכותיים שהיא מייצרת, והיא מציגה באופן מתמיד חידושים טכנולוגיים לצד חידושים עיצוביים, שמטרתם להעניק פתרונות מיטביים לצרכי הלקוחות ולענות על ציפיותיהם. כמו כן, החברה רואה חשיבות רבה בפיתוח מוצרים ידידותיים לסביבה. בנוסף למותג Whirlpool , החברה משווקת מספר מותגים מצליחים נוספים, ביניהם KitchenAid, Bauknecht  ו-Indesit .

ליאור אלקטריק – רשת מוצרי חשמל

רשת ליאור אלקטריק מציעה בסניפיה הפרוסים ברחבי הארץ מגוון רחב של דגמי מכונות כביסה מבית המותגים המובילים בעולם, ובכלל זאת מכונות כביסה Whirlpool . בסניפי הרשת מבחר גדול של דגמי מכונות כביסה של החברה, אשר נבדלים בתכונות שונות דוגמת קיבולת מכונת הכביסה, קצב הסל”ד, תוכניות הכביסה, דירוג אנרגטי ועוד. בסניפים נציגי מכירות מקצועיים אשר עומדים לרשות הלקוחות ומציעים ייעוץ ועזרה בבחירת מכונת הכביסה אשר תשרת אותם באופן אופטימלי. בנוסף, באתר האינטרנט של הרשת ניתן להתרשם מדגמי מכונות הכביסה, המפרט והמחירים שלהן ואף ניתן לרכוש את המוצרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן