שיפוץ מטבח – הזדמנות להתחדש במוצרי חשמל חדשים Leave a comment

כשמדברים על שיפוץ של המטבח, מיד חושבים על ארונות מטבח ועל השיש. יש מי שמחליפים את כל גוף הארונות ויש מי שמחליפים רק את הדלתות שלהם, יש מי שיבחרו בשיש סטנדרטי ויש כאלה שילכו על שיש ייחודי. אולם, לצד כל אלה, חלק משיפוץ נרחב של המטבח כולל גם רכישת מוצרי חשמל למטבח. רכישה של מקרר, תנור או כיריים חדשים הם הזדמנות לשדרוג אמתי של חוויית הבישול והאפייה במטבח, אבל לא פחות מכך הם בעלי אמירה עיצובית רעננה אשר משדרגת את כל מראה המטבח. קראו על מוצרי חשמל למטבח במאמר הבא.

ממקרר ועד טוסטר חדש

מוצרי חשמל גדולים כמו מקררים ותנורים באופן טבעי דומיננטיים מאד במטבח והחלפתם יכולה להביא לשינוי משמעותי במראה החדר. עם זאת, גם מוצרים קטנים יותר יכולים להוסיף עניין ולשדרג את עיצוב המטבח. להלן רשימת מוצרי חשמל למטבח אשר יכולים להילקח בחשבון במהלך השיפוץ, תכונותיהם והחידושים בתחום:

מקררים

יש להגדיר מהו המקרר הנכון בעבורכם על פי הצרכים שלכם. נפח המקרר מותאם לגודל המשפחה. כיום ניתן למצוא מקררים עם חלוקות פנים רבות ותכונות פונקציונליות שונות, לדוגמה מקרר בעל שתי דלתות ובנוסף מגירת מזון קפוא (בהשוואה לחלוקה המסורתית), מנגנוני קירור מתקדמים, התראות על דלתות לא סגורות כחלק ממנגנון בקרת חשמל ועוד. החידוש בתחום עיצוב המקררים בא לידי ביטוי בכך שניתן לבחור גוונים בצבעים לא שגרתיים ומרקמים שונים לדלתות מקרר ובכך להכניס עניין של ממש למטבח.

תנורים

תנורים רחבים בגודל 90 ס”מ הם המילה האחרונה בתחום הבישול במטבח. ניתן להזמין אותם כתנור עם כיריים מובנות או כתנור בילד-אין אשר מולבש בתוך ארון המטבח. התנורים החדשים מאופיינים במנגנון חסכוני של צריכת אנרגיה, תכניות אפייה נרחבות ועיצוב חדשני ומודרני. לצדם ישנם תנורים בעיצוב רטרו אשר מותאם במיוחד למטבחים בעיצוב כפרי.

מעבדי מזון

מעבדי המזון מגיעים במגוון דרגות שכלול, מסטנדרטיים ועד למתקדמים ביותר. כמעט כל הדגמים החדשים המיוצרים כיום של מעבדי מזון החדשים מאופיינים בהפעלה שקטה יחסית. כולם מורכבים מחומרים קשיחים ועמידים אשר שומרים עליהם לאורך זמן. ניתן להשיגם במגוון רחב של צבעים וסגנונות.

מכונות קפה

מכונות הקפה היום משוכללות יותר מאשר בעבר, הן הרבה יותר קומפקטיות ופחות מסורבלות. ניתן לבחור במכונת קפה עם ראשים מתחלפים או באחת עם קפסולות מוכנות שצריך רק להכניס פנימה ומיד הקפה מוכן. מכונות קפה מכניסות טאצ’ מודרני למטבח ומגיעות בשלל צבעים. החידוש בתחום הוא הפלטות המתחלפות: הפלטות שבצדי המכונה ניתנות להסרה והחלפה מדי תקופה באחרות אשר מעוצבות ומודפסות.

טוסטרים

למי לא מתחשקת פרוסת לחם משובח עם גבינה חמה לפעמים? הטוסטר הוא מכשיר מצוין ומפנק. ניתן להשיגו כטוסטר לחיצה או רגיל ולהתאים את כמות הפרוסות בתוכו לפי גודל הנפשות. ישנם כיום טוסטרים עם שניים, ארבעה ואפילו שישה משולשים. הטוסטרים מגיעים במגוון רחב של צבעים וסגנונות, קומפקטיים ולא תופסים מקום רב מדי בסביבת המטבח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן