רכישת מקרר מותאם לצרכי המשפחה Leave a comment

אוכל מהווה מרכיב חיוני באיחוד קשרים ובאינטראקציה המשפחתי שלכם. אבל כדי שהוא באמת יגרום לכולם להגיע ולהתאסף מול השולחן, כדאי מאוד שהוא יוגש בשיא הטריות שלו והשלב הבא הוא להכין אותו בצורה טעימה ומפתה. מכאן החשיבות של מקרר אשר יבטיח לכל בני הבית שמירה על טריות ואיכות המזון. מקרר משפחתי הוא בעל מאפיינים שונים ממקררים אחרים כמו מקרר אשר אמור לשרת סטודנטים או מקרר משרדי, ובראש ובראשונה הוא נועד להכיל כמויות גדולות יותר של אוכל עבור בני הבית.

m_10353

גדלים וחלוקה פנימית של מקרר משפחתי

ברכישת מקרר משפחתי מומלץ לבחור מקרר שהנפח שלו נע בין 400 ל-600 ליטר לפחות, הכול בהתאם לצריכה הביתית שלכם. בהתאם לכך, יש לוודא שניתן לפנות מקום מספיק עבורו במטבח.
באשר לחלוקה הפנימית של המקרר, המותגים המובילים והפופולריים בארץ בתחום המקררים מציעים מגוון רחב של דגמי מקררים הנבדלים בחלוקה הפנימית שלהם. לדוגמה, ניתן למצוא בחנויות מוצרי חשמל מקרר אל גי עם מקפיא עליון או מקפיא תחתון, מקרר אל גי עם 3 או 4 דלתות.

כדי להחליט איזה דגם מקרר יתאים לכם מבחינת החלוקה הפנימית, שאלו את עצמכם מהם הרגלי המטבח שלכם. האם אתם מכינים פעם בשבוע אוכל לכל שאר השבוע ולכן מקפיאים אותו כדי שלא יתקלקל? או שאולי אתם מכינים אוכל טרי בכל יום? התשובות לשאלות אלו יעזרו לכם להבין את היחס הרצוי עבורכם בין חלוקות הקירור – מקפיא רחב או צר? תא לצריכה שוטפת קטן או גדול?

מנגנון צריכת החשמל

שאלה חשובה נוספת שכדאי להתייחס אליה בכל הקשור לרכישת מקררים משפחתיים היא החיסכון בחשמל. ילדים קטנים, כל אימת שמתחשק להם משהו לאכול, מסוגלים לפתוח את דלתות המקרר ללא אבחנה. משמעות הדבר שהוא ייפתח באופן תכוף. לכן, כדאי מאוד לבחור מקרר אשר מנגנון צריכת החשמל שלו הוא מבוקר. למשל, מקרר אל ג’י עם שתי שלוש דלתות או יותר יאפשר חלוקה בין מוצרים שמישים לכאלה שפחות וכך יאפשר לפתוח רק את הדלת הייעודית מבלי לפתוח את המקרר כולו ולחסוך בצריכת החשמל.

חוזק ויציבות

אם ישנם ילדים קטנים בבית, זה אומר לא מעט ריצות ולעיתים גם פגיעה בחפצים. לכן, כדאי מאוד להבטיח שהמקרר הנרכש יהיה חזק, יציב ועמיד בפני שריטות. בהקשר לכך נאמר שכדאי גם לשקול רכישת מקרר עם עיצוב פשוט ולא מתוחכם למדי אם לדעתכם ישנה סבירות גבוהה שבסופו של דבר חזית המקרר תכוסה בציורים ותמונות של הילדים.

חנות מוצרי חשמל

כדאי מאוד לערוך סקר שוק קטן בבואכם לרכוש מקרר משפחתי על מנת לקנות מהחברה שתבטיח לכם מקסימום מוניטין ואמינות. ברצונכם לרכוש מקרר שישרת אתכם נאמנה למשך שנים רבות, וללא ספק מותג אמין יספק לכם שקט נפשי ובטחון הרבה יותר ממקרר מבית חברה בלתי מוכרת. כיום ניתן למצוא מקררים מבית המותגים המובילים כמעט בכל חנות מוצרי חשמל. עם זאת, ישנה חשיבות רבה גם לבחירה נבונה של החנות או הרשת ממנה תרכשו מקרר, אשר מציעה מוצרי חשמל במחירים הוגנים ותנאי תשלום נוחים ומעסיקה צוות עובדים אדיב ומקצועי שיוכל לייעץ לכם באשר למקרר המתאים ביותר עבורכם . מומלץ לקנות מוצרי חשמל, ובכלל זאת מקררים, מחנות או רשת ידועים כדי שתדעו שבמידה ויעלה צורך יהיה למי לפנות ולקבל מענה ושירות מספקים.

לסיכום, ברכישת מקרר משפחתי בראש ובראשונה מושם דגש חזק על פונקציונליות תואמת לצרכים המשפחתיים שלכם. מומלץ מאוד להתאים את גודלו לצריכה המשפחתית וכן את חלוקות התאים הפנימיות שלו באופן שיבטיח לכם הן נוחות שימוש מקסימלית והן חסכון בחשמל. רכשו מקרר ממותג ידוע ברשת מוצרי חשמל מוכרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן