קיוסק בדגמי מקררים מתקדמים Leave a comment

מקרר הוא מוצר בסיסי בכל מטבח. אם בעבר מקררים היו פשוטים ביותר, הרי שהיום הם מתהדרים בשלל פונקציות ותכונות להגברת יעילותם ולנוחות המשתמש. אחד השכלולים הוא קיוסק – מתקן קרח ומים חיצוני המוציא מים וקרח לנוחות דיירי הבית. מתקן קרח ומים חיצוני חוסך חשמל שכן אין צורך לפתוח את המקרר כדי להוציא מים או קרח והוא אף מעודד שתייה.

מהם קיוסק ובר מים במקרר

כולנו מכירים את מגשי הקרח אשר מניחים במקפיא המקרר בכדי להכין קרח. ממלאים את המגש במים בתוך שקעים מיוחדים, מכניסים למקפיא ולאחר שעות אחדות יש קרח. כאשר רוצים כוס עם מים קרים, ממלאים בקבוק מים פושרים ומכניסים למקרר, או מוזגים מים פושרים לכוס ומכניסים לתוכה קוביות קרח שהוכנו מראש. מהפכת המים במקררים הגיעה עם דגמים חדשים של מקררים ובהם מובנה בר מים וקרח, לנוחות דיירי הבית. בקיוסק יש כמה אופציות: מים קרים, קרח בקוביות וקרח כתוש. ניתן לתכנת את טמפרטורת המים ומרקם הקרח באמצעות צגים דיגיטליים נוחים ומהודרים.

בדגמים מסוימים של מקררים עם קיוסק, יש צורך בחיבור מים חיצוני, בעוד באחרים מיכל מים פנימי אותו ממלאים בני הבית. בדרך זו יש במקרר כל הזמן מאגר קרח נתון. גם מתקן המים עצמו ממוקם בתוך המקרר והוא מתמלא אוטומטית. כאשר רוצים קרח או מים קרים אפשר להוציאם דרך הקיוסק אשר הגישה אליו היא חיצונית ואין צורך לפתוח את המקרר. יש לזכור להחליף את הפילטר שיש בתוך מתקן המים כל כמה חודשים, כדי לשמור על תקינות המערכת.
אם הנכם מעוניינים במקרר עם קיוסק או בר מים, תוכלו למצוא דגמים רבים מבית חברות שונות דוגמת מקרר היטאצ’י 4 דלתות או מקררLG בעל 3 דלתות עם מקפיא תחתון או 4 דלתות עם שתי מגירות מקפיא.

יתרונות מקררים עם מתקן קרח ומים

  • חיסכון בחשמל – משום שאין צורך לפתוח את המקרר כדי להוציא מים קרים או קרח, המקרר לא מאבד קור ולא נוצר בזבוז בחשמל. היות והקיץ הישראלי חם מאד וצורכים בו הרבה מים קרים וקרח, זהו שיקול חשוב ברכישה של מקרר.
  • עידוד שתייה – ילדים נוטים לשתות יותר מבר מים וקרח בגלל שהם נהנים להוציא מים וקרח מהמתקן. משום כך מהווה קיוסק המים אלמנט לעידוד שתיה, מה שחשוב באקלים בישראל.
  • היגיינה – השימוש במתקן קרח ומים חיצוני מעלה את רמת ההיגיינה בקרב המשפחה. הנטילה של הקרח היא ללא מגע ישיר עם שאר קוביות הקרח והמזיגה של המים מונעת אפשרות שכמה מבני משפחה אחת ישתו מאותו בקבוק מים ישירות.
  • החלפת מתקני מים – כמעט בכל מטבח אפשר למצוא מתקנים לטיהור מים הפועלים בדרכים שונות. כאשר קיוסק מים וקרח מובנה במקרר עצמו, אין צורך במתקני טיהור מים אלה ומתפנה מקום במטבח.

נוסף על יתרונות אלה, מהווה מתקן קרח ומים חיצוני אלמנט מהודר ואסתטי, להנאת המבקרים במטבח.

רכישת דגמי מקררים מתקדמים

רשת ליאור מוצרי חשמל מציעה מבחר מוצרי חשמל למטבח, דוגמת מקררים, תנורים, מדיחי כלים, מכשירי מיקרוגל ועוד, וזאת בנוסף למבחר עצום של מוצרי חשמל אחרים לבית. רשת ליאור מוצרי חשמל מציגה מגוון של מקררים בטווח מחירים רחב, ממקררים בעלי פונקציות בסיסיות ועד לדגמים המתקדמים ביותר מבית המותגים המובילים, דוגמת מקררי סמסונג, שארפ, LGG, האייר ועוד. כך, כל אדם יכול למצוא את המקרר הנכון עבורו, אשר יספק את צרכיו ויתאים לתקציב העומד לרשותו.
אנו מזמינים אתכם לבוא ולהתרשם ממבחר מוצרי חשמל באחד מסניפי הרשת הרבים ולהיעזר בנציגי השירות שלנו לבחירת המקרר המתאים לכם. אולמות התצוגה שלנו כוללים מגוון של מקררים. בנוסף, ניתן להתרשם ממבחר המקררים המתקדמים גם באתר האינטרנט של הרשת ואף לבצע דרכו ישירות את הרכישה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן