מקרר סמסונג Leave a comment

ליאור, רשת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, מציעה מגוון רחב של מוצרי חשמל לבית מבית המותגים הגדולים בעולם, ביניהם גם מקררי סמסונג. מאז היווסדה בשנת 19699 חברת ‘סמסונג אלקטרוניקה’ צמחה, וכיום הינה קבוצה שכוללת מספר מעל 200 חברות-בת ברחבי העולם, ומהווה את אחד המותגים המובילים בעולם.

מקררים מבית סמסונג

חברת סמסונג מציעה מגוון רחב של מוצרי חשמל ביתיים כגון טלוויזיות, מסכים, מדפסות או מכונות כביסה, מוצרי תקשורת ניידים כמו סמארטפונים וטאבלטים ועוד. כמובן שבין מוצרי סמסונג ניתן למצוא מוצרי חשמל למטבח וביניהם מקררים.

חברת סמסונג החלה לייצר לראשונה מקררים בשנת 1974. כיום ניתן למצוא מבחר רחב ביותר של דגמי מקררי סמסונג, כך שכל צרכן יכול למצוא את המקרר המתאים בצורה הטובה ביותר לצרכיו.
לצד מקררים עם מקפיא עליון ומקררים עם מקפיא תחתון, ניתן למצוא דגמי מקרר דלת ליד דלת, מקררים עם 3 דלתות וכן מקררים עם 44 דלתות.

טכנולוגיות מתקדמות במקררי סמסונג

מקררי סמסונג מיוצרים תוך מתן דגש על פונקציונליות ונוחות השימוש במקרר, שיפור יעילות פעולת המקרר הודות לטכנולוגיות מתקדמות וכן עיצוב חדשני. בין הטכנולוגיות המתקדמות ניתן למנות לדוגמה את אינוורטר דיגיטלי, טכנולוגיה אשר מקטינה את בלאי המקרר ומאריכה את אורך חייו. בנוסף, מדחס דיגיטל אינוורטר מסייע לחיסכון בצריכת החשמל. טכנולוגיית מערכת קירור כפולה (Twin Cooling Plus System), בלעדית לסמסונג, כוללת 2 מאיידים ושני מאווררים, מערכת אחת לתא הקירור ומערכת אחת לתא ההקפאה. טכנולוגיה נוספת ראויה לציון הינה ה-Multi Flow, טכנולוגיית פיזור אויר רב-זרימתית, אשר שומרת שומרת על אויר קר וטמפרטורה אחידה בתא הקירור.

Silver Nano הינה טכנולוגיה בלעדית לחברת סמסונג אשר מסייעת למניעת היווצרות ריחות לא נעימים במקרר וספיגת ריחות, וכן חיסול התפתחות בקטריות נפוצות ב- 99.9%. טכנולוגיית MoistFresh Zone, ייחודית גם היא לסמסונג, שומרת על טמפרטורה יציבה ולחות גבוהה במגירת הפירות והירקות. אלו הן רק מעט דוגמאות לטכנולוגיות הרבות בהן עושה שימוש סמסונג במקרריה. החברה רואה חשיבות רבה ביצירתיות וחדשנות מתמדת שמטרתן לשפר את חוויות היומיום.

רכישת מקרר סמסונג ברשת מוצרי חשמל ליאור

לרשת ליאור סניפים ברחבי הארץ. אם הנכם מחפשים מקררים בירושלים, מעלה אדומים, מודיעין, בית שמש, אשקלון או קרית גת, תוכלו לגשת לאחד מסניפי הרשת ולהתרשם ממגוון דגמי המקררים. נציגי המכירות המקצועיים של רשת ליאור ישמחו לסייע לכם למצוא את דגם המקרר האידיאלי עבורכם. כמו כן, ניתן לרכוש מקרר כמו מוצרי חשמל אחרים און-ליין באתר האינטרנט של הרשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן