מקרר דלת ליד דלת SBS Leave a comment

מעוניינים במקרר חדש? מצוין! כל משפחה צריכה להתחדש מדי פעם במקרר איכותי וחדש, והחוכמה היא לרכוש מקרר אשר יתאים לצרכים שלכם. מקרר הוא אחד החפצים החשובים ביותר בבית, ויש להתאים אותו בתבונה לצרכי המשפחה שלכם.

אחרי הכול, מדובר באחסון האוכל שלנו, ואם המטבח הוא החדר שאליו אנו נכנסים הכי הרבה פעמים ביום, אזי המקרר הוא המוצר שבו אנו משתמשים הכי הרבה פעמים ביום במטבח.

grp288stj_1

מקרר איכותי – ראש שקט לאורך זמן

יש לבחור את המקרר שלכם באופן מושכל, ולבדוק מחירים במספר חנויות מוצרי חשמל מוכרות המחזיקות במוניטין אמין ומעניקות אחריות לטווח ארוך על מוצריהן. כשמדובר על מקררים, יש לבדוק כמה פרמטרים שחשובים לקנייה מוצלחת.

ראשית, יש לחשוב על מסגרת התקציב שלכם. כמו כל מכשיר חשמל, גם כאן ישנו מגוון רב ורחב של דגמים, סגנונות, ורמות איכות, ויש להתחשב בהגבלת מסגרת התקציב שלכם, על מנת לבצע את הבחירה הנכונה, הטובה והאחראית. מקרר איכותי ייתן לכם ליהנות מראש שקט לטווח ארוך, ומאיכות חיים לאורך זמן. מקרר טוב צריך להיות קל לשימוש, קל לפתיחה ולסגירה, לא מסורבל, ובעל מספיק מקום ויחידות אחסון שונות למגוון סוגי המזון הקיימים.

מקרר דלת ליד דלת – למי זה מתאים?

מקרר דלת ליד דלת הינו סוג מקרר אשר מתאים במיוחד עבור משפחות גדולות אשר נזקקות לאחסון כמות נכבדת של מזון. מי שזקוק לקיבולת גדולה של מזון, וצורך באופן קבוע מוצרים קבועים (בדרך כלל בעלי משפחות ולא רווקים) – מקרר דלת ליד דלת הוא המקרר בשבילו.

מקרר דלת ליד דלת הוא לרוב רחב יותר, מאובזר ומשוכלל יותר ממקררים עם דלת אחת ומקפיא עליון או תחתון. מקרר מסוג דלת ליד דלת משופע בפיצ’רים דיגיטליים מתקדמים כגון: מנגנוני בקרה, מנגנוני ויסות טמפרטורה, ועוד, שבדרך כלל מהווים חלק מהסיבה לכך שמקררים מסוג זה יהיו יקרים יותר יחסית לדגמים אחרים.

יצרניות מקררים מובילות מציעות בין דגמיהן מקררי דלת ליד דלת. לדוגמה, אם הינכם מחפשים מקרר דלת ליד דלת תוכלו למצוא זאת בין דגמי מקרר האייר, מקרר אל ג’י, מקרר היטאצ’י ועוד.

תצורות עיקריות של מקררי דלת ליד דלת

מקרר דלת ליד דלת מגיע בכמה תצורות עיקריות: מקרר שתי דלתות, מקרר שלוש דלתות או מקרר ארבע דלתות. בתצורת שתי דלת, הדלת הימנית של המקרר משמשת לתא הקירור והדלת השמאלית משמשת לתא ההקפאה. דוגמה לתצורה כזו ניתן לראות בדגם מקרר האייר HRF 660 SS. בתצורת מקרר שלוש דלתות, המקפיא ממוקם בחלק התחתון, בעוד שבחלק העליון ממוקמות שתי דלתות הפותחות את תא הקירור. מקרר אל גי GR B261 MAJ הינו דוגמה למקרר שלוש דלתות מסוג דלת ליד דלת. מקרר ארבע דלתות בנוי כך שישנן שתי דלתות של תאי הקירור ומעליהן או מתחתן שתי דלתות של תאי הקפאה. דוגמה לתצורת מקרר של 4 דלתות היא דגם מקרר היטאצי RW – 660FRS9 GS.

חשיבות התייעצות עם איש מקצוע

לפני שאתם קונים מקרר, חשוב ורצוי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע לגבי האפשרויות שעומדות בפניכם. איש מקצוע המבין בתחום של מוצרי חשמל למטבח, יוכל לייעץ לכם בתבונה לגבי תצורת מקרר דלת ליד דלת המתאימה ביותר עבורכם ועבור משפחתכם, בהתאם להרגלי הבישול שלכם ולמבנה המטבח.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן