מקרר אל ג’י Leave a comment

אל ג’י (LG) היא חברה דרום קוריאנית אשר יוסדה בשנת 1958 ועסקה בתחום הכימיקלים ומוצרי הפלסטיק. החברה נוסדה בתחילה תחת השם GoldStar, ורק בשנת 1995 שונה שמה ל-LG במטרה לאפשר לה להתחרות טוב יותר בשוק הבינלאומי. חברת אל גי היתה הראשונה בקוריאה לייצר מכשירי רדיו, טלוויזיות, מקררים, מכונות הכביסה ומזגנים. עם השנים התרחבה החברה לייצור מוצרים נוספים דוגמת מסכי LCD, מחשבים ומוצרים נילווים, והחל מ-1997 החלה לשווק טלפונים ניידים וכיום היא ידועה בקרב רבים בישראל הודות לכניסתה לשוק הטלפון החכמים (סמארטפונים).  קונצרן LG פועל באמצעות חברות-בת אשר פועלות בכ-80 מדינות ברחבי העולם.

הסלוגן של חברת אל גי הינו ‘Life’s Good’ והוא מתכתב עם הצהרתה כי היא שואפת לשפר את חיי לקוחות החברה ואורח חייהם באמצעות מוצרים חכמים, פונקציונליים ונוחים לשימוש. אחד מן הערכים אשר מובילים את חזונה הוא שביעות רצון הלקוחות.

מקרר אל גי – מאפיינים

דגמי מקררי LG מתאפיינים בחלל אחסון פנימי מקסימלי ומידות חיצוניות מינימליות במטרה לאפשר ניצול  מיטבי של חלל המטבח. כמו כן, במקררי אל גי מוטמעות טכנולוגיות מתקדמות אשר מאפשרות שמירה מיטבית על איכות וטריות המזון דוגמת Multi Air Flow אשר מאפשרת קירור נפרד לכל מדף במקרר ו- Ice Plus, פונקציית קירור מוגבר בתא ההקפאה למשך 24 שעות על ידי לחיצת כפתור. בין דגמי המקררים של החברה תוכלו למצוא לדוגמא מקרר אל ג’י עם מקפיא עליון, מקרר אל גי עם מקפיא תחתון, כמו גם מקררים עם 2, 3 או 44 דלתות, כך שתוכלו לבחור את דגם המקרר עם החלוקה הפנימית אשר תאפשר לכם גישה מהירה וקלה למוצרים בהם אתם משתמשים בתכיפות הרבה ביותר.

ליאור אלקטריק הינה רשת מוצרי חשמל ואלקטרוניקה אשר מציעה מגוון רחב של מוצרי חשמל לבית, ביניהם גם מקררים. בסניפי הרשת תוכלו למצוא מבחר רב של דגמי מקררי אל ג’י כמו גם מקררים מבית מותגים גדולים נוספים במחירים אטרקטיביים. נציגי המכירות בחנויות הרשת ישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור את המקרר אשר ישרת את הצרכים שלכם באופן מיטבי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן