מקררי שארפ Leave a comment

חברת שארפ היא אחת מהחברות הוותיקות בעולם בתחום פיתוח וייצור מוצרי חשמל. היא מחזיקה בפיתוחים מהמתקדמים ביותר, המשמשים הן את הסקטור התעשייתי והן את הסקטור הפרטי. מקרר אינו מוצר חשמלי שמחליפים כל יום, ולכן מומלץ לרכוש מקררים מבית מותגים מוכרים ומצליחים דוגמת שארפ, אשר מצוידים במיטב השכלולים אשר שומרים על טריות ואיכות המזון והופכים את העבודה במטבח לנוחה ויעילה. כאשר רוכשים מקרר חדש, כדאי לשים לב לתכונות המיוחדות, אשר שומרות על חיי המדף של המוצרים במקרר תוך יעילות אנרגטית אשר חוסכת בחשמל וכן שומרת על הסביבה בזכות שימוש באנרגיה ירוקה.

חברת שארפ

חברת שארפ היא למעשה תאגיד יפני שהחל לפעול בתחילת המאה ה-20 ביפן. עם השנים היא פיתחה, תכננה ויצרה פיתוחים אלקטרוניים שונים, כולל הרדיו הראשון ביפן, הטלוויזיה הראשונה ואף המיקרוגל הביתי הראשון. בשנות ה-70 של המאה העשרים המציאה את טכנולוגית ה-LCD בה נעשה שימוש עד היום במגוון רחב של מוצרי חשמל בכל העולם. חברת שארפ מייצרת מסכי טלוויזיה, מצלמות וידאו, מערכות קולנוע ביתיות, מסכי מגע ועוד. מוצרי חשמל למטבח הם בין המוצרים הנמכרים ביותר של שארפ, ובכלל זאת מקררים עם פיתוחים ושכלולים פרי מחקר החברה עצמה.

רכישת מקרר מבית מותג ידוע מספקת לצרכן ראש שקט ובטחון בידיעה שירכשו מוצר איכותי המבטיח פעולה רצופה ובטיחותית של המקרר לאורך שנים. הניסיון העשיר של חברת שארפ בתכנון ובייצור מקררים, הופך אותה לאחד מספקיות המקררים הידועות בעולם. המקררים של חברת שארפ הם בעלי פונקציות מתקדמות ביותר, שהופכות את החיים במטבח הביתי לקלים ונוחים יותר.

מקררים מבית חברת שארפ

מקררים של חברת שארפ מתאפיינים בפונקציות אשר שולבו בהם לאחר מחקר ופיתוח ארוכי טווח שנעשו לאורך שנים. מחקרים אלה מיפו את התכונות החשובות לבעלי הבית, כדי שאלו יוכלו ליהנות ממקררים אפקטיביים ונוחים לשנים ארוכות:

  • מערכת הזרמת אוויר מתקדמת – זו דואגת לסירקולציה אחידה של זרימת אוויר במקרר, כדי למנוע מצב של אזורי קירור שונים. אם אין מערכת הזרמת אוויר אפקטיבית בתוך המקרר, חלק מהמוצרים עלולים לקפוא או לחילופין להתקלקל משום שהם נמצאים באזור חם מדי.
  • פילטר מנטרל ריחות – פילטר זה מותקן במערכת האוורור והוא מנטרל ריחות רעים כגון בישולים, בצל, שום ועוד. כמו כן הוא מונע מריח של מזון להיספג במוצרי מזון אחרים ולפגום בטעמם.
  • העשרת לחות – אזור הירקות והפירות הממוקם בחלקו התחתון של המקרר מועשר בלחות המונעת מהירקות והפירות להתקלקל, ומאריכה את חייהם.
  • מדחס משוכלל – במקררים של שארפ אפשר למצוא מדחס בורג העובד על שיטה של דחיסת גז רציפה. זהו מדחס העובד בשיטה ירוקה, עם גזים ירוקים בלבד, תוך כדי חסכון משמעותי בחשמל. התוצאה היא חסכון בהוצאות משק הבית, שמירה על הסביבה, אורך חיים ארוך יותר של המדחס ופחות רעש לבני הבית.

אלו הן רק מעט דוגמאות לפונקציות החדישות והמשוכללות אשר מוטמעות במקררי שארפ וניתן למצוא אותם במגוון דגמי המקררים של החברה.

ליאור מוצרי חשמל

רשת ליאור מציעה מגוון רחב של מוצרי חשמל מהמותגים הטובים ביותר, במחירים אטרקטיביים. אפשר להתרשם אצלנו ממבחר ענק של דגמי מקררים מתקדמים, ביניהם גם מקררי שארפ, מקררי LG, היטאצ’י, האייר, סמסונג ועוד. אנשי המכירות המקצועיים של ליאור ישמחו ללוות אתכם בביקור באולמות התצוגה בסניפים השונים ולייעץ לכם באשר לדגם המקרר המתאים ביותר עבורכם. לחילופין, תוכלו להתרשם מדגמי המקררים גם באתר האינטרנט של החברה, בו אף ניתן לרכוש את המוצרים ישירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן