מקררים מתקדמים לשמירה על טריות ואיכות המזון Leave a comment

בשנים האחרונות אנו עדים להתקדמות טכנולוגית משמעותית בתחום המקררים. פיתוחים אלה מאפשרים לשמור על טריות ואיכות המזון לאורך זמן, בלי לחשוש כי יתקלקלו במקרר עצמו. רשת ליאור מוצרי חשמל מציעה לכם מגוון מקררים משוכללים מבית המותגים המובילים, כגון מקרר אל ג’י, סמסונג, האייר, שארפ, בקו וכן מקרר היטאצ’י. אלו מצוידים במיטב הטכנולוגיה הקיימת בתחום לשמירה מקסימלית על טריות ואיכות המזון.

מקררים – פיתוחים אחרונים בתחום

להלן דוגמאות למבחר פיתוחים אחרונים בתחום שהוטמעו במקררים מתקדמים לשמירה על איכות וטריות המזון. בין היתר, פיתוחים אלה מאפשרים לתכנן את חלוקת המזון בתוך המקרר כך שכל סוג מזון ישהה בטמפרטורות ותנאים שונים מתאימים. אלו מבטיחים הנאה מטריות ואיכות המזון לאורך זמן:

  • בקרת לחות בארגז הפירות והירקות – פונקציה זו קיימת דגמי מקררים שונים, כגון מקררי סמסונג. בקרת הלחות מונעת התייבשות וריקבון של הפירות והירקות.
  • מגירות עם בקרת טמפרטורה – בדרך זו מתחלק הקור בצורה שווה בכל אזורי המקרר. הדבר מונע קפיאה של מוצרים, כמו גם חום גבוה יתר על המידה במגירות אחרות.
  • זרימת אוויר משופרת – בעוד שבעבר היה רק פתח אחד במקרר, היום אפשר למצוא במקררים החדשים פתחים נוספים שמטרתם זרימת אוויר משופרת ברחבי המקרר. הדבר שומר על חלוקת קור שווה ועל טריות המוצרים.
  • אזור אפס – אזור במקרר, כמו מגירה או דלת קטנה, בו הקור הוא כמעט אפס מעלות, לעומת טמפרטורה רגילה של 4 מעלות ברחבי המקרר. בדרך זו אפשר לשים בשר או ירקות באזור אפס וכך הם נשמרים טריים ואיכותיים זמן ממושך יותר.
  • פילטר פחם למניעת ריחות רעים – במקררים חדישים מותקן פילטר פחם המונע ריחות רעים במקרר, כדוגמת ריח בצל, ריח אוכל מטוגן ועוד. הדבר מונע התפשטות של ריחות במטבח וברחבי הבית כולו ואף מונע את ספיגת הריח במוצרי מזון אחרים המאוחסנים במקרר.
  • בקרה דיגיטלית מחוץ לדלת – באמצעות לוח בקרה משוכלל, בעל המקרר יכול לקבל שליטה מלאה על הקור, הלחות ופונקציות נוספות. לוח בקרה זה מאפשר לדעת אם יש תקלה במקרר ואם מדדים כגון טמפרטורה ולחות הם כנדרש, מה שמבטיח שמירה על טריות ואיכות המוצרים במקרר.

מקרר עם פונקציות מתקדמות כגון אלה מאפשר למוצרים לשמור על טריותם ואיכותם נשמרת לאורך זמן. האפשרות לדעת מה קורה בתוך המקרר מבחינת לחות, טמפרטורה ועוד מונעת תהליכים אשר עלולים לפגוע בטריות המזון.

היתרון של מקררים מתקדמים

רכישה של מקרר איכותי מבית המותגים המובילים, דוגמת מקרר LG, מקרר האייר, סמסונג או כל חברה מובילה אחרת מבטיחה לכם הנאה מכל הפונקציות המתקדמות ושמירה על טריות המזון שבתוך המקרר. היתרונות של מקרר מהסוג הזה הם: בקרה ושליטה על הנעשה בתוך המקרר מבחינת טמפרטורה ולחות; חלוקה אפקטיבית של מוצרי המזון בהתאם לבקרה המתבצעת עבורם; תכנון יעיל לטווח ארוך של רכישת מוצרים וניצולם ועוד.

בסניפי רשת ליאור מוצרי חשמל תוכלו להתרשם ממבחר מוצרי חשמל מתקדמים, ביניהם גם מקררים בהם מוטמעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר המאפשרות שמירה על טריות ועל איכות המזון המאוחסן בהם. מומלץ להתייעץ עם צוות המוכרים המנוסה שלנו, כדי לבחור את המקרר המתאים לכם ביותר. בנוסף לסניפים, ניתן להתרשם ממגוון מוצרי החשמל והמקררים המתקדמים גם באתר האינטרנט של הרשת, לקרוא את המפרט של כל מוצר ואף לרכוש ישירות באתר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן