מקררים – התפתחותם לאורך השנים Leave a comment

מקררים הינם מוצרי חשמל אשר מתפתחים כל הזמן. מנגנון הפעולה של המקרר כמעט ולא השתנה עם השנים, אך אלמנטים אחרים דוגמת עיצוב המקרר, נפח המקרר וחלוקתו הפנימית עברו שינויים והתפתחויות רבים. בין היתר, טכנולוגיות חכמות שולבו במקררים והן באוות לידי ביטוי בפונקציות ובקרות שונים אשר נוספו להם. כיום ניתן למצוא בחנויות מוצרי חשמל היצע רחב של מקררים בדגמים אשר נבדלים אלו מאלו באלמנטים שונים דוגמת החלוקה של המקרר, העיצוב שלו, הפונקציות השונות הכלולות בו ועוד.

ההתפתחויות בתחום המקררים השפיעו על הרגלי הצריכה שלנו ואורח החיים שלנו. בימינו ניתן למצוא מקררים ביתיים כמו גם מקררים משרדיים, מקררים גדולים למסעדות ומוסדות, מקררי הובלה למשאיות, מקררים ניידים, מקררי יין ועוד.

עבור הצרכן הפרטי אשר מבקש לרכוש מקרר ביתי, ניתן למנות 3 סוגים עיקריים:

  1. מקרר עם מקפיא עליון – מקרר אשר דומה למקררים שהורגלנו לראות בעבר. עלותו תהיה בדרך כלל זולה יותר ביחס לסוגים האחרים. בנוסף, מקרר כזה לרוב יותר חסכני בחשמל.
  2. מקרר עם מקפיא תחתון – במקרר זה, כפי שמעיד שמו, המקפיא הינו בחלק התחתון של המקרר. לרוב, מקפיא כזה יהיה בעל נפח גדול יותר מאשר במקררים עם מקפיא עליון.
  3. מקרר דלת אל דלת – מקרר עם שתי דלתות, האחת של תא הקירור והשניה של תא ההקפאה. מקרר כזה הוא בעל נפח גדול מצד אחד, אך מצד שני התאים בו צרים יותר.

כאשר מבקשים לקנות מקרר כדאי לקחת בחשבון כמה אלמנטים דוגמת מידות המקרר, הקיבולת שלו, החלוקה הפנימית שלו, כמות החשמל שהוא צורך וכו’. בנוסף, העיצוב של המקרר יהווה גם הוא שיקול עבור רבים. כיום עיצוב המקרר יכול להוות חלק בלתי נפרד מן העיצוב של חלל המטבח כולו ומומלץ שיתאים לקווים האסתטיים ולסגנון שנבחר. על המקרר צריך לענות הן על הצרכים הפונקציונליים שלכם ולהתאים למבנה ולמידות חלל המטבח, כך שיכול לשרת אתכם באופן מיטבי בהתאם לצרכים ולהרגלים שלכם, אך כמובן שתיהנו יותר מן השהייה במטבח אם הוא גם ימצא חן בעיניכם מן הפן האסתטי.

מומלץ לבחור מקרר של חברה יצרנית מקררים ידועה, לדוגמא מקרר האייר. כך תוכלו להיות רגועים שבעת הצורך תקבלו מענה ראוי לבעיה אם תצוץ כזו. כמו כן, כדאי לקנות מקרר מחנות המספקת שירות מקצועי ואיכותי. כיום קיימות חנויות רבות של מוצרי חשמל וחשוב לרכוש מקרר מחנות עם מחלקת שירות לקוחות אשר יכולה להעניק מענה טוב ומהיר גם לאחר שביצעתם את הרכישה.

רשת ליאור אלקטריק מחזיקה סניפים רבים של חנויות מוצרי חשמל בירושלים, מעלה אדומים, בית שמש, מודיעין, חיפה, אשקלון וקרית גת. הרשת מציעה מבחר גדול של דגמי מקררים במחירים אטרקטיביים במיוחד, ומחזיקה מלאי גדול של דגמים מבית המותגים המובילים. בין היתר תוכלו לבחור בין מקרר האייר, מקרר בלרס, אריסטון, בקו, היטאצ’י, אל-ג’י או סמסונג. רשת ליאור אלקטריק מעסיקה בסניפיה השונים אנשי צוות מכירות מקצועיים אשר ישמחו להעניק לכם ייעוץ בכדי לוודא שתרכשו את המקרר המושלם עבורכם. כמו כן, לרשות לקוחות הרשת עומדת מחלקת שירות לקוחות נרחבת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן