מכונת כביסה אלקטרולוקס Leave a comment

כיום ניתן למצוא בבתים רבים בישראל, כמו גם ברחבי העולם, מכונות כביסה של חברת אלקטרולוקס. טכנולוגיות ופונקציות מתקדמות, נוחות שימוש, חסכוניות ועיצוב מוקפד, כל אלו ועוד, מסבירים את הפופולריות הרבה לה זוכים דגמי מכונות כביסה מבית אלקטרולוקס.

אלקטרולוקס ( Electrolux ) הינו קונצרן שוודי, המייצר מוצרי חשמל ביתיים ומקצועיים, תחת 35 מותגים שונים. החברה, אשר נוסדה בשנת 1919, מייצרת בין היתר מקררים, מדיחי כלים, מכונות כביסה, מייבשי כביסה, שואבי אבק, תנורים, כיריים ועוד. אלקטרולוקס הינה אחת מיצרניות מוצרי החשמל המובילות בעולם, עם מכירות של מעל 40 מיליון מוצרים בכל שנה בכ-150 מדינות ברחבי העולם.

מוצרי חשמל של חברת אלקטרולוקס מתוכננים תוך מחשבה על הצרכן, במטרה לספק את הפתרונות הטובים ביותר לצרכיו, ולהפוך את עבודות הבית לקלות ופשוטות יותר, ולחסוך עבור המשתמש זמן יקר לדברים החשובים באמת.

מכונות הכביסה של החברה מאפשרים ליהנות מכביסה נקייה במינימום מאמץ ומקסימום חיסכון באנרגיה. לדוגמא, דגמים רבים של מכונת כביסה אלקטרולוקס כוללים חידוש טכנולוגי המאפשר קביעה של משך זמן הכביסה וחישוב אוטומטי של תכנית הכביסה בהתאם לרמת הלכלוך. דוגמא נוספת היא מערכת ה-SoftAccess המוטמעת בדגמי מכונות הכביסה. מערכת ייחודית זו הופכת את הכביסה במכונה לתהליך קל ונוח הודות למכסה אשר נסגר בלחיצת כפתור ולדלתות התוף עם מנגנון הפתיחה הרכה.

אלקטרולוקס שמה דגש רב על עיצוב מוקפד בתהליכי עיצוב ופיתוח מוצריה בהתבסס על הגישה המושרשת במסורת העיצובית השבדית. בנוסף, תכנון מכשירי החשמל נעשה תוך מחשבה על שמירה על הסביבה, ובשנת 2007 קונצרן אלקטרולוקס זכה בפרס הנציבות האירופית (The European Commission), הרשות המבצעת של האיחוד האירופי, על מאמציו לשיפור יעילות אנרגטית.

ליאור אלקטריק, רשת מוצרי חשמל, מציעה מגוון רחב של דגמי מכונות כביסה מן המותגים המובילים בעולם, ובכלל זאת מכונות כביסה אלקטרולוקס. הודות למבחר הגדול של הדגמים, אשר נבדלים בנתונים כמו קיבולת המכונה, סל”ד, תוכניות הכביסה, טכנולוגיות המשולבות במכונה, דירוג אנרגטי ועוד, לצרכן אפשרות למצוא את הדגם אשר עונה באופן מיטבי על הצרכים שלו.
לרשת סניפים ברחבי הארץ, ונציגי המכירות של ליאור אלקטריק ישמחו לעמוד לרשותכם ולעזור לכם לבחור את מכונת הכביסה המתאימה ביותר לצרכיכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן