מכונות כביסה – פונקציית שקילה אוטומטית Leave a comment

כיום, מוצרי חשמל, ובכלל זאת מכונות כביסה, מיוצרים על ידי החברות המובילות בתחום תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות. מוצרי חשמל בהם מוטמעות פונקציות חכמות מאפשרות לצרכן ליהנות ממוצר איכותי, יעיל ונוח יותר לשימוש. לא פעם, הדבר מתבטא גם ביעילות אנרגטית וכתוצאה מכך בחיסכון בהוצאות משק הבית.

large01

מכונות כביסה עם שקילה אוטומטית – חסכון בהוצאות

שקילה אוטומטית הינה פונקציה חכמה אשר מוטעמת בדגמי מכונות כביסה מתקדמים. טכנולוגיה זו מאפשרת צריכת מים בכמות המינימלית האפשרית בהתאם לכמות הכביסה שבמכונה. חיישן בודק באופן מדויק את משקל הכביסה בתוף ובהתאם לכך מתאים את כמות המים האידיאלית והחסכונית ביותר שתאפשר כביסה יעילה של התכולה.

מכונת כביסה הינה מוצר חשמל אשר צורך לא מעט אנרגיה. הסיבה העיקרית לכך היא גוף החימום שתפקידו לחמם את המים. למעשה, הוא אחראי לאחוז ניכר ביותר מצריכת החשמל הכוללת של המכונה. כמות המים שזורמת במכונה היא משמעותית, ולא פעם היא גדולה מזו הדרושה לכביסה יעילה של הבגדים ו/או המצעים והמגבות שמכניסים אליה. מן הסתם, ככל שישנם יותר מים לחמם, כך גם צריכת החשמל גדלה.

מכונת כביסה עם פונקציית שקילה אוטומטית משמעה חיסכון בהוצאות. צריכת המים של מכונות כביסה יכולה להשפיע באופן משמעותי על עלות ההפעלה שלהן. פונקציית שקילה אוטומטית הופכת את מכונת הכביסה למוצר חסכוני במים ובאופן עקיף גם בחשמל, ופעמים רבות משתלם לשלם מעט יותר במעמד רכישת המכונה, שכן החסכון בתשלומי המים והחשמל העתידיים יתקזז מול תוספת העלות ואף תשתלם יותר בטווח הארוך.

רכישת מכונת כביסה עם שקילה אוטומטית

יצרניות מכונות הכביסה המובילות בשוק מבינות את החשיבות של פונקציה זו לצרכן וכן לשמירה על הסביבה, ומטמיעות אותה במוצריהן. ניתן למצוא דגמי מכונות כביסה whirlpool עם מנגנון שקילה אוטומטית, כמו גם בדגמי מכונות מיצרנים מובילים אחרים דוגמת מכונות כביסה אלקטרולוקס, סמסונג, בקו, סימנס, באוכנכט, קונסטרוקטה ועוד.

לסיכום, רכישת מכונות כביסה עם פונקציית שקילה אוטומטית משתלמת מבחינה כלכלית בטווח הארוך והיא גם תורמת לסביבה. ליאור, רשת מוצרי חשמל, המחזיקה חנויות מוצרי חשמל בירושלים, מודיעין, מעלה אדומים, בית שמש, אשקלון וקרית גת, מציעה מגוון רחב של דגמי מכונות כביסה מתקדמים, בהם מוטמעת בין היתר גם פונקציית שקילה אוטומטית. היכנסו לאחד מסניפי הרשת או לאתר האינטרנט להתרשמות ממגוון דגמי מכונות כביסה במבצע ולרכישה בתנאים משתלמים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן