מכונות כביסה – כמה תכניות כביסה יש במכונה שלכם? Leave a comment

מכונת כביסה היא פריט נחוץ בכל בית, בין אם אתם רווקים, זוג או משפחה עם ילדים. מכונות כביסה הן בין מוצרי החשמל הנפוצים ביותר, שכן היא מסייעת לבני הבית לשמור על בגדים ומצעים נקיים תוך שמירה על איכות הבד לאורך זמן. אם פעם הסתפקו האנשים במכונת כביסה פשוטה, בעלת תכניות כביסה בודדות בלבד, הרי שהיום היצע התכניות שיש בתוך מכונות כביסה הוא רב. כדאי להשקיע ברכישת מכונת כביסה מתקדמת בעלת פונקציות חכמות, אשר מאפשרת מספר רב של תכניות כביסה, כך שתוכלו להשתמש בה בכל עת על פי הצרכים שלכם.

מהן תכניות כביסה במכונת כביסה

תכניות כביסה בסיסיות נבדלות בטמפרטורה, אשר לרוב תנוע בין 30 ל-90 מעלות. הדבר תלוי לדוגמא בגווני הבגדים וברמת הלכלוך שלהם. תכונה משתנה נוספת היא רמת הסחיטה, כאשר רמת סחיטה נמוכה מתאימה לבדים עדינים ורמת סחיטה גבוהה מתאימה לבדי כותנה, מצעים ומגבות.

כיום אפשר להשיג מכונות כביסה עם תכניות מיוחדות, הכוללות טיימר, כוונון עצמי של מד הטמפרטורה, השריה, הוספת שטיפה ועוד. האפשרויות הללו מקלות על הצרכנים, שכן כל בית מנהל סגנון חיים אחר והצרכים שלו בנוגע לכביסה שונים. יש משפחות עם ילדים קטנים הזקוקים לתכניות כביסה ארוכות בעלות שלבים רבים, ויש אנשים הזקוקים רק לשטיפה קלה של חולצות מכופתרות. התכניות השונות במכונת הכביסה והאפשרות לשנות ידנית את התכונות שלהם, מאפשרות לבני הבית לתכנן את מהלך הכביסה כרצונם ומקלות על חייהם.

החשיבות של פונקציות כביסה מיוחדות

אם אתם מחפשים מכונת כביסה, כדאי להשקיע במכונה עם פונקציות מיוחדות נוספות אשר יספקו אפשרויות כביסה שונות לשמירה על הבדים ותקל על העבודה שלכם:

  • מד טמפרטורה גמיש – יש מכונות כביסה ובהן לא ניתן לשנות את טמפרטורת הכביסה, אלא לבחור אותה מראש לפי תכנית מוגדרת. מומלץ לרכוש מכונה ובה אפשר לשנות את הטמפרטורה לפי הצורך.
  • רמת הסחיטה – קיימים דגמי מכונות כביסה שבהם לא ניתן לשנות את רמת הסחיטה. פונקציית כיוון את רמת הסחיטה תאפשר לכם לבחור תכנית כביסה מסוימת, אך עדיין לשנות את רמת הסחיטה, למשל אם יש בתוף בגדים עדינים יותר.
  • קיצור זמן הכביסה – מכונת כביסה משוכללת מצוידת בכפתור לקיצור זמן הכביסה, וכך אפשר לחסוך אנרגיה ומים אם רמת הלכלוך בבגדים אינה גבוהה.
  • הוספת שטיפה – מומלץ לשים לב אם יש כפתור המאפשר להוסיף שטיפה, למקרה שבו הבגדים עם חול, עם ריח וכדומה. הדבר מאפשר להוסיף לכל אחד מתכניות הכביסה שלב שטיפה נוסף.
כל האפשרויות הללו מספקות לדיירי הבית את הבחירה לנהל את נושא הכביסה כרצונם. בין אם מדובר בכביסות מלוכלכות כגון מפה של יום שישי בערב, ובין אם שטיפה קלה של בגדי ים כשחזרתם מבילוי בים.
כאשר מחפשים מכונת כביסה, חשוב לבחור מכונה עם מגוון תכניות כביסה ופונקציות מיוחדות. הדבר יקנה לכם שליטה על איכות הכביסה ותוצאותיה מבחינת שמירה על הבדים, על זמן הכביסה המבוקש, הוצאות החשמל והמים ועוד.

רכישת מכונות כביסה ברשת ליאור מוצרי חשמל

בסניפים הרבים של רשת ליאור מוצרי חשמל תוכלו למצוא דגמים רבים מוצרי חשמל שונים, ובכלל זאת מכונות כביסה מתוחכמות, אשר מתאפיינות בתכניות כביסה רבות, החל מהתכניות הפשוטות ביותר ועד לתכניות מורכבות שמטרתן להתמודד עם כביסה מלוכלכת מאוד. ברשת ליאור תוכלו למצוא דגמי מכונות כביסה מבית החברות המובילות דוגמת מכונת כביסה אלקטרולוקס, בקו, אינדסיט, סימנס, סמסונג, LG, קנדי, קונסטרוקטה, באוקנכט, מכונת כביסה Whirlpool ועוד. אנו מזמינים אתכם להגיע לאחד מסניפי הרשת, להתרשם מהדגמים באולם התצוגה ולהתייעץ עם אחד מנציגי המכירות המקצועיים על מנת להבטיח שתבחרו מכונת כביסה המתאימה לכם באופן הטוב ביותר. בנוסף לסניפים, ניתן להתרשם מן הדגמים וכן לרכוש מכונות כביסה כמו גם מוצרי חשמל רבים נוספים אחרים באתר האינטרנט של הרשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן