מכונות כביסה בקו Beko Leave a comment

חברת בקו (Beko) מציעה מגוון רחב של דגמי מכונות כביסה אשר נבדלות בעיצובן, בקיבולת ובתכונות ובטכנולוגיות המוטעמות בהן. דגמי מכונות הכביסה מבית בקו זוכות להצלחה רבה בארץ הודות למאפיינים המתקדמים שלהן. חברת בקו, אשר נוסדה ב-1955, רואה חשיבות בפיתוח מוצריה תוך קבלת השראה מן הצרכים וסגנון החיים המשתנים ללא הרף של הצרכנים, ומבקשת לספק את הפתרונות הטובים ביותר כדי לענות על כל דרישה אשר נובעת מהם.

מכונות כביסה מבית בקו הינן יעילות וחוסכות בחשמל, מים וזמן. עיצובי המכונות מתוכננים להשתלב באופן מיטבי במרחב הבית. מכונת כביסה בקו, למרות היותה מצוידת בטכנולוגיה עילית, הינה פשוטה ונוחה לשימוש, במטרה להקל על האדם בחיי היומיום.

בין הטכנולוגיות החכמות הרבות המוטמעות בדגמי מכונות כביסה בקו ניתן למנות את טכנולוגיית AquaFusion™, אשר מסייעת לחסכון בחומרי ניקוי בנוסף לחסכון בחשמל ובמים, ולניקוי יעיל יותר של הבגדים. טכנולוגיית Aquawave™   מאפשרת תנאי כביסה עדינים אך יעילים לכל סוגי הבגדים, שמסייעים להארכת משך חייהם. טכנולוגיית Silent Tech מפחיתה את רעידות המכונה, ומורידה את רמת רעש המכונה.

מכונות כביסה בקו מתאפיינות בטכנולוגיות שמאריכות את משך חיי מנוע המכונה, מונעות תקלות בגוף החימום שלה, מייעלות את פעילותה וחוסכות בחשמל. בנוסף כל מכונת כביסה מתאפיינת במגוון תכניות המסייעות לכביסה יעילה ושמירה על הבדים.

המבחר הגדול של דגמי מכונות כביסה בקו מאפשר לכל צרכן למצוא את המכונה האידיאלית עבורו, בהתאם לצרכיו, לחלל בו עתידה להיות מוצבת המכונה וכן לסגנון ולטעם האישי שלו. כך, ניתן ליהנות ממכונת כביסה אשר תיתן מענה מיטבי הן מבחינה פונקציונלית והן אסתטית.

חברת בקו – Beko

חברת בקו (Beko) הינה היצרנית השניה בגודלה באירופה אשר מציעה מוצרי חשמל לבנים. המוטו של החברה – להביא מוצרים חכמים לכולם – באה לידי ביטוי בין היתר בעבודה שהחברה נמנית עם 1000 בעלי הפטנטים המוצלחים ביותר בעולם. הודות להטמעת טכנולוגיות חכמות, חברת בקו מציעה מוצרי חשמל יעילים וחסכוניים באנרגיה.

מוצרי חשמל ליאור אלטקטריק

רשת ליאור אלקטריק מחזיקה במספר חנויות מוצרי חשמל ברחבי הארץ, בהן ניתן למצוא מגוון רחב של מכונות כביסה מבית המותגים המובילים בעולם, ביניהן מכונות כביסה בקו. בחנויות הרשת נציגי מכירות מקצועיים אשר שמחים לייעץ ולסייע בבחירת מכונת הכביסה. כמו כן, ניתן להתרשם באתר האינטרנט של רשת ליאור מדגמי מכונות כביסה ואף לרכוש מכונת כביסה און-ליין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן