מייבשי כביסה Leave a comment

מייבשי כביסה הם מוצר נוח ומומלץ לשימוש בכל בית. המטרה שלהם היא לייבש בגדים ובדים שיצאו מהכביסה ללא צורך לתלות אותם על חבל התליה או על מתקן הכביסה. יש בשוק מגוון גדול של מייבשי כביסה ועל כל אחד לבדוק איזה סוג מתאים לצרכים שלו. מייבשי הכביסה נבדלים זה מזה בגודל התוף שלהם, בכיוון דלת הפתיחה, בפונקציות כגון טיימר ועוד.

p131260

כיצד פועלים מייבשי כביסה

מייבשי כביסה פועלים באמצעות מנוע שמעביר אוויר חם עם מפוח לתוך התוף. האוויר החם יוצא דרך שרוול מיוחד החוצה וכך הבגדים מתערבלים באוויר החם ומתייבשים. במייבש מותקן מסנן הקולט את הסיבים ומונע סתימה של המכשיר.

כאשר רוצים לייבש כביסה, אפשר להוציא אותה ישירות מתוך מכונת הכביסה ולהעבירה לתוך המייבש ולהפעילו לזמן הדרוש. יש להקפיד לפני כן לנקות את הפילטר כדי שהמכשיר לא ייסתם. כאשר נגמר זמן ההפעלה, אפשר לפתוח את התוף ולהוציא את הבגדים יבשים ומוכנים לקיפול.

מה היתרונות של מייבשי כביסה

היתרון העיקרי של מייבשי כביסה הוא בהקלה על הטרחה הקשורה בטיפול בכביסה בבית, אשר באה לידי ביטוי במספר אופנים:

  • קיצור זמן הייבוש – בתוך שעה-שעה וחצי יש לכם כביסה נקייה ויבשה. הדבר נוח מאוד כאשר למשל יש בבית ילדים קטנים שתחלופת הבגדים שלהם גבוהה או בימי החורף הקרים, כאשר לוקח זמן לייבש כביסה על החבל.
  • פחות עבודה – התליה של כביסה רטובה ולאחר מכן הסרתה מהחבל היא דבר שגוזל זמן ומאמצים. לכן שימוש במייבש כביסה מקל על העבודה הקשורה לניהול הכביסה בבית.

יתרון נוסף של שימוש במייבשי כביסה הינה בכך שנהנים ממגע נעים של הבד. כאשר תולים מצעים או מגבות על חבל, הם עלולים לספוג לחות והתוצאה היא בד נוקשה ומחוספס. הייבוש במייבש מותיר את הסיבים רכים וכך המגע של המצעים ושל המגבות נעים ומלטף.

למה יש לשים לב כאשר רוכשים מייבש כביסה

כדי להבטיח שתרכשו מכשיר המותאם במדויק לצרכים שלכם, כדאי לשים לב לכמה דברים טרם הרכישה של מייבש כביסה:

  • גודל המייבש – מומלץ להניח את מייבש הכביסה מעל מכונת הכביסה או בסמוך לה בכדי להקל על העברת את הבגדים הרטובים ממכונת הכביסה למייבש. לכן מומלץ לבחור מייבש הכביסה כמו גם מכונת כביסה המתאימים זה לזה מבחינת הגודל שלהם ובהתאם למיקום המיועד שלהם את כיוון הפתיחה של דלת המייבש.
  • גודל התוף – דגמי מייבשי כביסה נבדלים בין היתר בגודל התוף שלהם. עליכם להתאים את גודל התוף לכמות הכביסה המשוערת שתרצו לייבש במייבש כביסה.
  • פונקציות נלוות – וודאו שתבחרו מייבש כביסה אשר כולל פונקציות שיענו על הצרכים שלכם באופן מייטבי.

כאשר אתם מתכוונים לרכוש מייבש כביסה, כדאי להתייעץ עם המוכרים בחנויות מוצרי חשמל, כדי לוודא שאתם רוכשים את מייבש הכביסה המתאים לכם ולצרכי הבית.

רשת ליאור אלקטריק מציעה מגוון רחב של דגמי מייבשי כביסה וגם מכונות כביסה בסניפיה השונים. המייבשים הם מהמותגים המובילים בעולם כולל מייבשי Whirlpool, אלקטרולוקס, בקו ועוד.
מגוון הדגמים הרחב מאפשר לכל אדם למצוא את המייבש המתאים ביותר לצרכיו. בסניפי החברה עומדים לרשותכם נציגי מכירות מקצועיים, המגישים ייעוץ מקצועי וישמחו לעזור לכם לבחור מייבש כביסה שישרת אתכם נאמנה. נוסף על כך אפשר להתרשם באתר האינטרנט של החברה ממגוון דגמים של מייבשי כביסה, המפרט הטכני שלהן והמחירים שלהם, וכן לרכוש באתר את המוצרים ישירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן