מחפשים מכונת כביסה חדשה? יש לנו את האחת בשבילכם!

אם גם אתם עוברים לבית חדש, או סתם מעוניינים להתחדש במכונת כביסה חדשה ואיכותית, החלטנו להציג לכם את אחד המכשירים המבוקשים ביותר בשוק ויחד להבין מדוע כדאי לכם לרכוש אותו מתוך מגוון המותגים הקיימים – הכירו את מכונת כביסה אלקטרולוקס.

מכונת כביסה אלקטרולוקס

חברת אלקטרולוקס, יצרנית מכשירים עולמית, הוקמה בשנת 1919 כדי לייצר שואבי אבק קלים יותר וניתנים לתמרון. המטה שלה נמצא בשטוקהולם, שבדיה, והעסקים בצפון אמריקה נמצאים בשארלוט.  אלקטרולוקס מייצרת גם מכונות כביסה תחת המותג Frigidaire לשוק האמריקאי.

כיום, בנוסף לשואבי אבק, מכונות כביסה ומייבשי אלקטרולוקס, חברת אלקטרולוקס מייצרת מכשירי מטבח כמו מקררים, מדיחי כלים, תנורים, מיקרוגל, וכן מכשירים קטנים שונים. היא אינה מציעה מכונות כביסה מחוברות Wi-Fi או חכמות, אך יש לה דגש חזק על יעילות אנרגיה ומים. החברה מייצרת מכונות כביסה עם פתח קדמי בלבד אך עם זאת מדובר על מכשירים יעילים ביותר ופופולאריים בקרב המון אנשים.

היכן אוכל לקנות מכונת כביסה מסוג זה?

Electrolux אינה מוכרת מוצרי חשמל ישירות באתר האינטרנט שלה, אך תוכל לרכוש אותם באופן מקוון ובחנויות אצל קמעונאי מכשירי חשמל גדולים וכמובן אצלנו “בליאור אלקטריק” שתקבלו ייעוץ מקצועי שיעזור להתאים בדיוק את המכונה לצרכים האישיים שלכם.

איך מתקינים את המכונה?

החברה אינה מציעה התקנה של מכונות הכביסה, אך אנחנו אצל ליאור יכולים לספק עבורכם התקנה בתוספת תשלום שתחסוך לכם את “ההתעסקות”.

במידה ואתם בכל זאת מעוניינים בהתקנה עצמית – מחברים את מכונת הכביסה לברזי אספקת מים חמים וקרים באמצעות צינורות כניסה לכביסה חדשים (אותם קונים בנפרד). לאחר מכן יש להכניס את צינור הניקוז שסופק לצינור המעמד, לצינור הכניסה או לאמבט הכביסה ולאבטח אותו בכבלים המסופקים. כמו כן, תזדקקו לשקע מקורקע כדי לחבר את כבל החשמל לחשמל.

לבסוף, יהיה עליכם ליישר את מכונת הכביסה כדי למנוע רעש מוגזם מרטט. כוונו את רגלי הרמה של המכונה בעזרת מפתח ברגים עד שלא תהיה תנועה של המכונה כאשר היא מופעלת כלפי מטה מלמעלה.

האם אופן תחזוקת המכונה פשוט?

מכונות כביסה עם פתח קדמי דורשות טיפול וניקוי נוסף כדי למנוע ריחות או טחב להתפתח. לכל דגם של יש הוראות ספציפיות במדריך, אך באופן כללי החברה ממליצה להפעיל את מחזור מכונת הכביסה הנקייה פעם בחודש (מכונת הכביסה תקפיץ תזכורת בתצוגה).

החברה גם מציעה לנקות שאריות חומרי ניקוי ממגירת המתקן פעם או פעמיים בחודש, וכדי לסייע במניעת ריחות, להשאיר את הדלת פתוחה כדי לאפשר להתייבש באוויר בתוך מכונת הכביסה. מומלץ לנגב את האטם ואת החלק הפנימי של חלון הכביסה עם מטלית או מגבת. אם אכן מתפתחים ריחות, החברה ממליצה על שקית אחת של מנקה מכונת כביסה שיש לשפוך אל תוך מגירת הניקוי כאשר אתם מפעילים את מחזור הכביסה הנקי.

במידה ואתם עדיין לא בטוחים לגבי מכונת הכביסה הנפלאה הזאת, אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר באתר האינטרנט שלנו או באמצעות מספר הטלפון שלנו ונשמח לסייע לכם.

דילוג לתוכן