מוצרי חשמל מתקדמים – טכנולוגיית אינוורטר Leave a comment

טכנולוגיית אינוורטר Inverter מוטמעת כיום בסוגי מוצרי חשמל שונים דוגמת מזגנים, מקררים, מכונות כביסה ועוד. טכנולוגיה זו באה לידי ביטוי בפעילות מדחסי מוצרי חשמל. בניגוד למדחסים אחרים, מדחסים בטכנולוגיית אינוורטר אינם מדפדפים באופן קבוע בין מצב כבוי ודולק. מדחסי אינוורטר פועלים כל הזמן ומכוונים באופן אוטומטי את המהירות שלהם בהתאם לצורך. כתוצאה מכך הפעילות של מוצרי חשמל עם מדחסים אלו הופכת יעילה יותר, ולא פעם חסכונית יותר באנרגיה וכתוצאה מכך בהוצאות החשמל.

inv

מזגנים

טכנולוגיית אינוורטר הפכה אולי לידועה בישראל בעיקר הודות לכניסתה לתחום המזגנים. מזגנים בהם מוטמעת טכנולוגיית אינוורטר נחשבים אמינים יותר ובעלי אורך חיים גדול יותר. העמידות של המזגנים הללו לאורך זמן רב והנטיה הפחותה שלהם לתקלות ללא ספק הופכת אותם לאטרקטיביים עבור צרכנים. כמו כן, החסכון לאורך זמן בצריכת החשמל לא פעם מתקזז מול תוספת התשלום הראשונית ברכישת המזגן, מה שמוסיף יתרון בשיקולים בעת רכישת מזגן. יתרונות נוספים כמו האפשרות ליהנות מטמפרטורה יציבה בחדר ומותאמת לעונה ופעולה שקטה הופכים את מזגני אינוורטר לפופולריים במיוחד. הודות ליתרונות הטכנולוגיה, דגמים רבים של מזגני טורנדוהפכו פופולריים מאד, כמו גם מזגני אלקטרה ומותגים נוספים שהטמיעו אותה במוצריהם.

מקררים

כתוצאה מכך מופחת הבלאי של מקררים עם טכנולוגיית אינוורטר, הם חסכוניים יותר והם נוטים פחות לתקלות. הודות ליתרונות שמגלמת טכנולוגיית אינוורטר, יצרניות מוצרי חשמל מובילות מציעות מגוון רחב של מוצרים בהם מוטמעת הטכנולוגיה. יתרה מכך, לא פעם המוצרים מגיעים עם אחריות של מספר שנים בלתי מבוטל על המדחס. מקררי Samsung לדוגמה, מגיעים עם 100 שנות אחריות על המדחס בדגמים בהם מוטמע מדחס אינוורטר דיגיטלי, עדות לעמידות המאפיינת מדחסים אלו.

מכונות כביסה

היתרונות של טכנולוגיית אינוורטר באים לידי ביטוי גם בדגמים חדישים של מכונות כביסה. מנוע אינוורטר מבטיח עמידות של המכונה לאורך זמן, בלאי מופחת ושחיקה איטית יותר, פעילות יעילה, שקטה וחסכונית יותר ועוד. כמו במוצרי חשמל אחרים, יעילות אנרגטית באה לידי ביטוי בהוצאות חשמל מופחתות.

ליאור, רשת חנויות מוצרי חשמל, מציעה מגוון רחב של מוצרי חשמל לרכישה במחירים משתלמים ותנאי תשלום נוחים בסניפי הרשת ובאתר האינטרנט. בין מבחר המוצרים ניתן למצוא ברשת ליאור מוצרי חשמל למטבח החל ממוצרים גדולים דוגמת מקררים או תנורים ועד מוצרי חשמל קטנים וגאדג’טים לחוויית בישול מקצועית. כמו כן, ברשת תוכלו למצוא לניקיון וכביסה דוגמת מכונות כביסה ומייבשים, שואבי אבק ומגהצים. בנוסף, ברשת ליאור מגוון דגמי מזגנים לצד רדיאטורים ותנורי חימום, טלוויזיות, מערכת שמע ועוד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן