מה לרכוש – מכונת כביסה עם פתח קדמי או פתח עליון? Leave a comment

מכונת כביסה היא ממוצרי החשמל שלא מחליפים לעתים תכופות. מכונת כביסה איכותית מתוצרת טובה במיוחד תצליח להחזיק מעמד שנים ארוכות. על כן כדאי להקדיש מחשבה עמוקה לפני שמבצעים את הרכישה, ולוודא שתתאים לכל הצרכים שלנו גם בעתיד. בשוק מכונות הכביסה ניתן לדבר על שני סוגים עיקריים: מכונות כביסה עם פתח קדמי ומכונות כביסה עם פתח עליון. לשני הסוגים יתרונות וחסרונות, אולם הם יחסיים, כלומר תלויים בצרכים שלכם. לכן, מכונת כביסה אשר עשויה להתאים לאחד לא תתאים בהכרח באופן מיטבי לשני.

על כן כדאי להכיר את היתרונות ואת החסרונות של כל אחד מסוגי מכונות הכביסה, ולהבין מהם הפרמטרים לאורם כדאי לנו לבחון אותן לפני רכישת מכונת כביסה. חשוב לציין, אומנם מייבשי כביסה מבצעים פעולה אחרת מאשר מכונות כביסה אך מדובר על מוצר חשמלי שגם כן הבחירה בסוג הפתח נשענת על אותן יתרונות וחסרונות כגון מכונות הכביסה.

בחירת מכונת כביסה לפי גודל המשפחה

גודל המשפחה, במילים אחרות מספר האנשים אותם תשרת המכונה, חשוב בהקשר של בחירת מכונת כביסה מתאימה ביותר. לרוב, מכונות כביסה עם פתח קדמי הן גדולות יותר, ובעלות קיבולת גדולה יותר של כביסה. מכונת כביסה עם פתח קדמי מתאימה למשפחות גדולות משום שהיא יכולה לכבס בין חמש לעשר קילוגרם כביסה. משפחות גדולות, ובעיקר משפחות עם ילדים קטנים, יודעים עד כמה נתון זה משמעותי לחיי היום יום, ותורם לאיכות החיים. מכונה שיכולה לכבס ביעילות ובצורה אופטימלית בפעם אחת כמות גדולה של כביסה, יכולה לחסוך מאתנו עבודה מיותרת ולחסוך זמן יקר.

74505

בחירת מכונת כביסה לפי גודל המקום הפנוי בחדר

היתרון שצוין מעלה, גודלה של מכונת כביסה עם פתח קדמי, עלול להוות חיסרון כאשר אין חלל פנוי גדול בחדר. מכונת כביס העם פתח קדמי תהיה ברוב המקרים גדולה ומסיבית יותר ממכונת כביסה עם פתח עליון. היא רחבה יותר ומידותיה גדולות יותר. כתוצאה מכך, היא תופסת מקום רב, ויש לבדוק היטב האם יש מספיק מקום בחדר בו היא אמורה להיות מוצבת בבית. חשוב לקחת בחשבון את העובדה שיש להותיר מקום גם לחיבור צינור המים פנימה ולניקוז החוצה מה שאף מגדיל את המרחב שתזדקקו לו. כאן בא לידי ביטוי היתרון של מכונת כביסה עם פתח עליון. גם בהנחה שהמידות החיצוניות של מכונת כביסה עם פתח קדמי וזו עם פתח עליון הן זהות, יש לקחת בחשבון את המרחב שתתפוס דלת שנפתחת הצידה והגבלת המרחב כתוצאה מכך.

cat_428025_68

שיקולים נוספים בבחירת בין מכונת כביסה עם פתח קדמי ובין מכונה עם פתח עליון

בהמשך לאמור לעיל, מכונת כביסה עם פתח קדמי יכולה להתאים למי שיש לו מייבש כביסה ורוצה לחסוך מקום ולהציב אותן האחת על השניה. אם בחרתם במכונת כביסה עם פתח קדמי, וודאו שהפתח גדול במיוחד ונוח לכם לפתוח את הדלת לזווית רחבה ככל האפשר.

שיקול נוסף הוא מידת הנוחות הפיזית שלכם, ובמיוחד במידה ואתם סובלים מבעיות אורתופדיות שונות. התחשבו במצב גופכם, ושקלו רכישת מכונת כביסה עם פתח עליון אם התכופפות להוצאת הבגדים ממכונת כביסה עם פתח קדמי תיצור לכם כאב או אי נוחות..

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן