טיפים לרכישת מדיח כלים Leave a comment

מדיח כלים הוא כלי נוח ושימושי עבור כל בית. במדיח מניחים את הכלים המלוכלכים והוא מנקה אותם בצורה יעילה ומהירה. במקום לעמוד ולשפשף סירים ולהסתכן בשריטות וחבלות של הכלי בגלל שימוש בכלי ניקוי לא מתאימים, מדיח כלים מנקה את סירים, צלחות, כוסות, כלי סכו”ם וכו’ במיומנות, באמצעות חומרי ניקוי מיוחדים ושטיפות יסודיות.

מדיחי כלים מגיעים בכמה גדלים בסיסיים והם נבדלים בתכונותיהם. לכן מומלץ לכל אחד המתכנן לרכוש מדיח כלים לשים לב להגדרות, לגודל המכשיר ולסוגי התוכניות הכלולות בו. רשת ליאור מוצרי חשמל מציעה מגוון דגמי מדיחי כלים מהשורה הראשונה, לצד מוצרי חשמל רבים נוספים למטבח, לניקיון הבית, לפנאי ועוד.

טיפים לרכישת מדיח כלים

כאשר מתכננים לרכוש מכשירי חשמל, ובכלל זאת מדיחי כלים, יש לשים לב לתכונות ולמאפייני המכשירים, כדי לוודא שיתאימו בדיוק לצרכים שלכם. במקרה של מדיח כלים יש לקחת בחשבון גם את מידות המטבח שלכם והחלל בו אמור להיות מותקן המדיח. להלן מספר אלמנטים עליהם יש לתת את הדעת:

  • גודל המדיח – מדיחי כלים מגיעים בשלושה גדלים בסיסיים: צר, רחב ומדיח שעומד על השיש. כל אחד מאלה הוא בעל מידות קבועות, ולכן לפני הרכישה עליכם לבדוק את המקום המיועד להנחת המדיח ולפי זה לרכוש אותו.
  • חסכון במים – בעוד שבעבר מדיחי כלים צרכו 30 ליטר מים, דגמי מדיחים חדישים משתמשים ב-8 ליטר מים ואף 6 ליטר בלבד. מדובר על חסכון משמעותי במים ולכן מומלץ לבדוק את צריכת המים של המדיח המיועד.
  • צריכת חשמל – דירוג אנרגטי של מוצרי חשמל מצביע בין היתר על צריכת החשמל של המכשיר הוא מצוין באותיות A ועד F, כאשר A מעידה על יעילות אנרגטית מיטבית ורמת צריכת החשמל הנמוכה ביותר. רצוי שהמדיח יהיה בעל צריכת חשמל A או B. לרוב משמעות הדבר תהיה רכישת מכשיר יקר יותר יחסית, אך הדבר יתקזז מול הוצאות החשמל ולאורך זמן אף יחסוך עבורכם כסף.
  • רעש – מדיחים מתקדמים יוצרים הרבה פחות רעש. בזכות טכנולוגיה מתקדמת הם יורדים אל מתחת לרמה של 60 דציבל.
  • מגוון תוכניות – יש לבדוק כי במדיח יש מגוון של תכניות, כגון תכנית קצרה של רבע שעה המיועדת לכוסות בלבד ולכלים נקיים יחסית, תוכנית של חצי שעה לכלים בעלי לכלוך קל ותוכנית לסירים שהיא ארוכה ומורכבת יותר ומיועדת לניקוי יסודי. נוסף על כך מומלץ לבדוק את רמת הייבוש של הכלים בסוף הפעולה, לנוחות מרבית.
  • תחזוקה – תחזוקה שוטפת של מדיח כלים כוללת הוספת מבריק, הוספת מלח ואף ניקוי מסננים. יש לשים לב כי ניתן לבצע פעולות אלה בקלות, בלי לפגוע בחלקים אחרים של המכשיר.
  • עיצוב  – מדיחים מגיעים בצבעים ובעיצובים שונים. כדאי לבחור דגם אשר משתלב בעיצובו עם הסגנון הכללי של המטבח. לחילופין, אפשר לפנות לנגר בכדי שזה ייצר דלת עבור המדיח התואמת את מראה המטבח, כך שהוא למעשה יהיה נסתר.

בדיקה יסודית של הגדרות המדיח, התכונות והעיצוב שלו תבטיח רכישה נבונה המתאימה לסגנון ולצרכי הבית שלכם.

מדיחי כלים ברשת ליאור מוצרי חשמל

רשת ליאור מוצרי חשמל מציעה מגוון גדול של מוצרי חשמל – מוצרי חשמל למטבח דוגמת מקררים, כיריים, מדיחי כלים, מכשירי מיקרוגל, מיקסרים, טוסטרים, מוצרי חשמל לניקיון וכביסה דוגמת שואבי אבק, מכונות כביסה ומייבשי כביסה, מכשירי חשמל לחימום וקירור הבית (מזגנים ותנורי חימום), טלוויזיות ומערכות שמע ועוד.

ליאור מוצרי חשמל מציעה דגמים שונים של מדיחי כלים מבית המותגים המובילים. נציגי רשת ליאור ישמחו לייעץ ולסייע לכם לבחור מדיח כלים איכותי, אשר יתאים בדיוק לצרככם. בנוסף לסניפים, ניתן להתרשם מהדגמים השונים ולבצע רכישה און-ליין באתר האינטרנט של הרשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן