מציג את כל 23 התוצאות

מסך קטן או מסך גדול:

איך לבחור את הטלוויזיה המושלמת לבית שלך

מסך הטלוויזיה הוא ללא ספק אחד ממוצרי החשמל ההכרחיים ביותר בכל סביבת מגורים, וזאת לנוכח חשיבותה של הטלוויזיה כאמצעי מדיה מרכזי עבור כל בני המשפחה. בעמוד שלפניכם, תוכלו למצוא מידע מקצוע על סוגי המסכים המשווקים כיום ועל בחירת מסך הטלוויזיה האידיאלי ביותר עבורכם.

סוגי מסכי טלוויזיה

מסכי הטלוויזיה הביתיים הולכים ומשתכללים משנה לשנה, דבר המאפשר לכל אחד ואחת מבינכם ליהנות מהיצע הולך וגדל של סוגי מסכים ועשרות דגמים של טלוויזיות ביתיות המותאמות גם לחדרי האירוח המרכזיים (סלון) וגם לחדרי השינה. הזינוק הטכנולוגי של מסכי הטלוויזיה החל בתחילת שנות ה-2000 עם המעבר למסכי ה-LED הדקים, המשיך בשדרוג איכות הצפייה עם רזולוציות גבוהות ומסכים ההולכים וגדלים והשתכלל עם כניסתן של טלוויזיות חכמות לשוק הטלוויזיה הביתי לנוכח כניסת האינטרנט למכשירי הטלוויזיה. כיום, משווקים בישראל שני סוגי מסכים עיקריים, הראשון כולל את כל דגמי הטלוויזיות עם מסך LED והשני את כל דגמי הטלוויזיות עם מסכי OLED.

מסכי LED הם מסכים בעלי שיטת תאורה אחורית המבוססת על נורות LED קטנות הממוקמות מאחורי המסך בהתאם לתמונה המוקרנת על גבי המסך. מסכי ה-OLED שנכנסו לשוק הטלוויזיות לאחרונה נחשבים לפסגת הטכנולוגיה עד כה, הם מסכים בהם לא קיימת תאורה אחורית אלא כל נקודה במסך יודעת להאיר את עצמה באופן כזה שפותר את בעיית זליגת האור ובכך המסך מספק לכם תמונה מדויקת יותר.

בחירת מסך הטלוויזיה הנכון

בחירת מסך הטלוויזיה האידיאלי ביותר עבורכם, חייבת להיעשות בראש ובראשונה בהתאם להרגלי ומטרות הצפייה שלכם, כאשר ההיצע ההולך וגדל של דגמי הטלוויזיה מאפשר לכם לבחור את רזולוציית הצפייה, סוג וגודל המסך ופרמטרים נוספים העשויים להשפיע את חוויית הצפייה שלכם בטלוויזיה. נושא מרכזי נוסף בבחירת מסכי טלוויזיה, בין אם מדובר בטלוויזיה רגילה או טלוויזיה חכמה, הוא נושא השקעים המאפשרים למעשה חיבור למכשירים אחרים. כיום, בכל סוגי ודגמי הטלוויזיות החדשות תוכלו למצוא שקע רשת המאפשר חיבור לאינטרנט וזאת לצד תמיכה ב-WIFI ובלוטות’. בדגמים יוקרתיים יותר תוכלו למצוא שקעים המאפשרים תמיכה גם במערכות סאונד וטכנולוגיות סראונד מתקדמות. מעבר להיבטים הטכניים של המסך, חשוב לבדוק גם את נושא האחריות המוענקת לכם במעמד הרכישה. בנקודה זו חשוב לבדוק את תנאי האחריות ולוודא שהאחריות כוללת בתוכה גם שירות תיקונים ו/או החלפה.

הגדרת הטלוויזיה שלך

טלוויזיות חכמות וגם טלוויזיות רגילות חדשות, מאפשרות לכם ליהנות ממגוון רחב של פונקציות שנועדו לשדרג את חווית הצפייה שלכם בהתאם לסוג ואופי התכנים בהם אתם צופים. כיום, בכל מדריך שימוש בטלוויזיה תוכלו למצוא מידע מקיף על אופן הגדרת המסך לצרכי הצפייה שלכם, כאשר בדגמים המתקדמים והיוקרתיים יותר של מסכי הטלוויזיה, התאמת המסך לתכני הצפייה נעשית באופן אוטומטי.

שימוש בטלוויזיה שלך

שימוש נכון ונוח בטלוויזיה שלכם, מתחיל למעשה בבחירת המיקום הנכון ביותר להצבת המסך, ואין זה משנה אם בחרתם להתקין את המסך על הקיר או להציב אותו של משטח ישר כזה או אחר. ברוב המקרים, מומלץ להפקיד על מרחק צפייה הנמדד לפי גודל החלל בו אתם מעוניינים למקם את המסך ולבין גודל המסך עצמו. בנוסף, מומלץ לסדר בצורה יעילה את כל חיבורי הטלוויזיה באופן כזה שהכבלים לא יסתבכו אחד בשני. כמו כן, חשוב להפקיד על תאורה מינימאלית בחלל החדר בו אתם צופים בטלוויזיה וזאת על מנת להגן על העיניים שלכם מפני המסך הבוהק.

לסיכום, בחירת מסך טלוויזיה לסביבת המגורים מומלץ שתעשה לאחר היוועצות עם איש מקצוע העוסק ומתמחה בתחום שיווק מסכי הטלוויזיות החדשות. ההיצע הגדול של סוגי ודגמי המסכים, מאפשר לכם מצד אחד לבחור את הטלוויזיה האידיאלית ביותר לצרכי הצפייה שלכם, אך באותה נשימה, ההיצע הגדול מחייב אתכם לקבל ייעוץ מקדים על מנת לבחון את כל הפונקציות שהמסכים השונים מציעים לכם. למידע נוסף בנושא ושיחת ייעוץ מקדימה ללא עלות בנושא בחירת מסכי טלוויזיות לבית לחצו כאן

 

מציג את כל 23 התוצאות

טלוויזיה אל ג'י ''43 LG​ דגם 43UQ75006