המדריך השלם לקניית מכונות כביסה מבית מיני ליין

המדריך השלם לקניית מכונות כביסה מבית מיני ליין

כביסה היא מטלה שמתרחשת בכל בית בחברת AEG תמצאו מגוון שלם של אפשרויות, ומדריך הקנייה של מכונת הכביסה החדשה שלכם יעזור לפשט את התהליך, מתחילתו ועד סופו.

במאמר זה אנו מכסים את כל מה שצריך לדעת, החל מסוגי מכונות הכביסה ועד להבנת התכונות, הממדים והשיקולים העיקריים לבחירת מכונות כביסה שיתאימו לצרכים שלכם. אז הנה כל המידע הדרוש לכם במקום נוח אחד. תהנו. אנחנו יודעים שתלמדו המון.

לרכישה מכונות כביסה AEG לחץ כאן

בחירת מכונות כביסה עם פתח עליון לעומת פתח קדמי

אחת השאלות הראשונות והבסיסיות ביותר שיש לקחת בחשבון במהלך קניית מכונת כביסה חדשה היא הסוג הדרוש לכם. התשובה לשאלה זו מתחלקת לשתי קטגוריות עיקריות שיש לקחת בחשבון: מכונות כביסה עם פתח קדמי לעומת פתח עליון.

חשוב לזכור שההחלטה לגבי סוג המכונה שתבחרו היא גם החלטה על הקיבולת שהמכונה יכולה להכיל.לדוגמא, בחברת AEG תמצאו דגמים של מכונות עם פתח קדמי בקיבולת של תשעה קילוגרמים, לעומת קיבלת של שישה עד שבעה קילוגרמים במכונות כביסה עם פתח עליון.

מכונות כביסה עם פתח עליון השתנו מאוד מאז שהייתם ילדים

למכונות כביסה עם פתח עליון יש את העיצוב המסורתי, והן שומרות על סגנון הכביסה הרלוונטי והרצוי לאנשים רבים.

מכונות אלו משתמשות בפחות מים בהשוואה לדגמים שהיו להורים ולסבים שלכם כשהייתם ילדים, ובנוסף הן עדינות יותר בשמירה על הבגדים, אך עדיין מספקות ניקיון יסודי. מכונות אלו מצוידות בטכנולוגיות מתקדמות, כמו לדוגמא לוח בקרה ProSense עם פאנל בקרה שחור ותצוגת LCD רחבה, דלת בעלת מנגנון פתיחה רכה למניעת חבלות ורעשים, דירוג אנרגטי גבוה ועוד.

מכונות כביסה עם פתח קדמי

מכונות כביסה בעלות פתח קדמי גם הן התקדמו עם השנים, והיום מציעות מגוון טכנולוגיות מובילות, חסכוניות יותר במים ואנרגיה ושומרות על הבגדים לאורך זמן.

מדידת המרחב שלכם כדי להבטיח התאמה מושלמת

חשוב לדעת כמה מקום יש לכם בחדר הכביסה או בפינה שבה תבחרו למקם את המכונה החדשה שלכם. בחברת AEG תמצאו מכונות כביסה בגדלים שונים ותוכלו לתכנן את המרחב שלכם כך שיתאים להתקנת מכונת כביסה וגם מייבש במידה ותרצו.

חשוב להשאיר מרווח מתאים מאחורי המכונה כדי להכיל צינורות מים וניקוז משני הצדדים לזרימת אוויר.

אחד השיקולים שאנשים רבים נוטים להתעלם מהם הוא הגודל של פתח הבית. כלומר, יכול להיות שהמכונה תתאים לחדר הכביסה שלכם אך לא תעבור דרך הפתח בבית, לכן חשוב להקפיד למדוד בנוסף לאזור הכביסה גם את כל הפתחים שהמכונה תצטרך לעבור דרכם בעת ההתקנה.

חשוב למדוד גם את הגובה

אם אתם מתכננים לרכוש מכונת כביסה ומייבש, הגובה הזמין בחלל הכביסה שלכם הוא שיקול נוסף. שתי המכונות יכולות להיות מוצבות זו על זו, בתנאי שיש לכם גובה מספיק באזור שבו תמקמו אותן. מצד שני, זכרו שלא ניתן להעמיד מייבש כביסה על מכונות כביסה עם פתח עליון.

אם אתם קונים אביזרים נלווים למכונת הכביסה שלכם, כמו למשל סל כביסה או הדום לישיבה נוחה, אתם צריכים להוסיף כמה סנטימטרים נוספים לשיקול הכולל של המקום שאתם מתכננים.

הקשר בין מכונת הכביסה שתבחרו לבין אורח החיים שלכם

במידה ויש לכם נישה קטנה יותר למכונת כביסה, תוכלו לרכוש מכונה בעלת פתח עליון, הצרה יותר ממכונות בעלות פתח חזיתי ומתאימה במיוחד לנישות קטנות.

מצד שני, אם תבחרו להציב את מכונת הכביסה עם הפתח הקדמי מתחת לשיש במטבח, חשוב שתקפידו למדוד את הגובה שיש במיקום שבחרתם, על מנת להבטיח תאימות ולהשאיר לפחות סנטימטר אחד של רווח.

בחירה חכמה של הקיבולת הרצויה לכם

גודל המקום שבו תבחרו להציב את מכונת הכביסה החדשה שלכם חשוב מאוד, כי גם מכונות כביסה עם פתח עליון או קדמי זמינות במגוון גדלים.

הדגמים שתמצאו בחברת AEG לשני סוגי המכונות זמינים במגוון קיבולות כביסה, החל מ-6 ק”ג ועד 10 ק”ג., ככל שהקיבולת של המכונה גדולה יותר, כך תוכלו לכבס יותר בגדים בכביסה אחת, עם בחירת תוכנית הכביסה המתאימה (למשל: תוכנית שמתאימה לבגדי ואריגי כותנה בלבד, או מיקס – תוכנית כביסה עדינה בשילוב עם כביסה רגילה).

בחירת הקיבולת הרצויה לכם תשפיע גם על שיקולי צריכת החשמל והשימוש במים, ולכן חשוב לקחת בחשבון את כל השיקולים כשבוחרים את הדגם המתאים.

תכונות של מכונות כביסה – על מה אתם לא יכולים לוותר?

כמובן שאחת השאלות הבסיסיות ביותר היא איך אתם אוהבים לכבס את הבגדים שלכם. האפשרויות אינן מוגבלות.  לכל אדם ומשפחה יש את הצרכים שלה, בהתאם לנפשות במשפחה ולסגנון הלבוש שלהם.

בשורה התחתונה,  תמצאו את ההתאמה המדויקת שלכם

הנקודה היא שלפני שאתם יוצאים לבחור מכונות כביסה, חשוב שתגדירו לעצמכם בפירוט רב ככל האפשר את הצרכים שלכם, את שיקולי המקום שעומד לרשותכם, ואת העדפות הכביסה שלכם.

באתר AEG תוכלו למצוא את מגוון הדגמים ולבחור את מכונת הכביסה החדשה שלכם שהמפרט הטכני שלה מציע את האפשרויות שהכי מתאימות לכם.

דילוג לתוכן