המבוקש והאיכותי ביותר בשוק – מזגן אלקטרה

מזגן אלקטרה הינו מערכת אקלימית אשר נועדה לשפר את האקלים החם או הקר של השוהים בחלל או לצורך קירור או חימום ציוד ומערכות שונות. מזגן הינו מצרך הכרחי כיום בחברה המערבית ובמיוחד במדינה שבה מזג האוויר חם רוב ימות השנה. לכן לרוב הבתים יש בזמנים אלו לפחטת מזגן אחד בבית. מאחר וזהו מכשיר חשמלי שיש בו שימוש יומיומי חשוב לבחור במוצר אמין אשר יעשה את העבודה כמצופה ממנו. ישנם כמה סוגי מזגנים בין אם מזגן נייד או מזגן על הקיר , גודל המזגן וכוח הסוס שלו תלוי בגודל החדר או האזור שתרצו לקרר .  כך או כך הבחירה במזגן אלקטרה בכל התצורות שלו תהיה בחירה חסכונית יעילה ומשתלמת לטווח ארוך.

מזגן אלקטרה 1 כוח סוס 

חברת אלקטרה הוקמה ב1945 ומאז ועד היום מתעסקת ביצור מזגנים מוצרי צריכה ועוד. 

המון שנים בתעשייה הביאו את חברת אלקטרה לייצר מזגנים באיכות שאין שנייה לה אשר מביאה ללקוח את מיטב הטכנולוגיה עד הבית. מזגן אלקטרה 1 כוח סוס הוא ללא ספק מהטובים שיש בשוק ומוצר הדגל של החברה . מומלץ לא לסמוך רק על מדד כוח סוס אלא גם להסתכל על התפוקה אשר נקבעת לפי ערך המציין את כמו החום או הקור שהמזגן מוציא בשעה אחת וכך תדעו כמה המזגן אותו אתם עומדים לקנות איכותי  חשוב גם שתבחנו את הרעש שעושה המזגן בעת פעולה בעוצמות המשתנות ובמגוון המודים שלו. 

מזגן נייד

מזגו נייד זו דרך יעילה לקרר את הבית מבלי להתקין שום דבר לצמיתות, כלומר ניתן לשנות את מיקום המזגן הנייד בהתאם לצרכים ולהעביר מחדר לחדר אם תרצו בכך. היתרון המשמעותh של מזגן נייד הוא המחיר שלו וגם העובדה שכאשר אין צורך בו ניתן להכניס לאחסון מבלי שישאר תלוי באופן קבוע על הקיר . אם מדובר בבית ניתן בחלק מהחדרים שנוטים פחות להתחממם לבחור במזגן נייד על מנת לחסוך עלות ואילו בחדרים שנוטים להתחמם לבחור דווקא במגן קיר חסכוני.

החסרון המרכזי הוא שאלו מזגנים כבדים אמנם יש להם ידיות וגלגלים על מנת להקל אך זה לא תמיד שימושי ויש לקחת זאת בחשבון בעת הקנייה.

פונקציות חשובות 

לאורך השנים קרו המון שינויים בתעשיית המזגנים ונוספו פיצ’רים למזגנים. הדבר הראשון הוא שהם לא רק מזגנים הם גם מחממים בחורף . בנוסף טווח רחב של מהירות האוויר למשל שלוש הוא מספר סטנדטי של מהירות שצריכה להיות. שימו לב כי ישנם מזגנים המוצאין רק אוויר ולא מקררים את החדר לכן חשוב לדעת מראש ואם ברצונכם רק לאוורר תוכלו לחסוך בכסף ומקום ולרכוש מאוורר רצפה. מעבר לשלט אלחוטי שהוא הכרחי בכדי לשנות מצבים במזגן מבלי לקום מהכיסא ישנם מזגנים עם חיבור לסמרטפון שניתן לשלוט במזגן מרחוק וזוהי פונקציה שימושית מאוד.

ישנו גם מצב לילה או מצב שינה בחלק מהמזגנים זוהי פונקציה אשר מפחיתה את הרעש על ידי הפעלת המדחס לאט יותר וגם בדרך כלל מייצבת את הטמפרטורה בחדר כך שלא יהיה קר בעת השינה ומכבה את אור המזגן שרצוי לא לישון איתו בלילה. הפונקציה החשובה ביותר היא כנראה הטיימר. הטיימר שימושי אם תרצו לחזור הביתה לבית קריר או אם תרצו לחסוך באנרגיה ושהמזגן יכבה כל זמן שתגדירו לפי הטיימר חשוב לזכור לאפס אותו בכל תחילת יום.

לסיכום מזגן אלקטרה נחשב למוביל ולמתקדם ביותר בתחומו כיום בשוק עם נסיון מוכח לאורך שנים. אלו הם מזגנים אמינים בין אם תבחרו בדגם נייד או במזגן גדול תלוי על הקיר . בנוסף אם החלטתם לקנות מזגן לבית שלכם כדאי שתחפשו  מזגן אלקטרה במבצע תוכלו למצוא מגוון רחב של דגמים עם פונקציות כאלה ואחרות ותוכלו להתייעץ עם איש מקצוע בכדי לדעת איזה מזגן מתאים לצרכים שלכם ויחסוך לכם כסף.

 

דילוג לתוכן