איזה בלנדר כדאי לכם לרכוש לביתכם? נינג’ה זאת התשובה.

הם מקדמים חדשנות בטכנולוגיית מיזוג מזון וריסוק אשר יספקו את שלל דרישות הבישול של מטבחים ברחבי העולם. בלנדר נינג’ה ומעבדי מזון מגיעים בשלושה טווחים. ראשית, סדרת הנינג’ה אולטימה ™ בעלת טכנולוגיית להבים כפולה ייחודית ופטנטית המספקת מיזוג עקבי והשנייה בתור היא סדרת Total Crushing המאגדת עוצמה גבוהה עם להבים חדים ויעילים המאפשרים לה לרסק קרח ומזון תוך שניות ספורות.

האחרון הוא סדרת הנינג’ה מאסטר Prep® המאפשרת לכם להכין מנות מקצועיות במטבח שלכם. זו סדרה תכליתית, המשרתת את מרבית צרכיך הקולינריים.

אבל שניה לפני שאנחנו קופצים לסוגים השונים של מותג הבלנדרים המוביל בעולם – בואו נבין יחד מדוע הוא כל כך איכותי וטוב עבור כל אחד ואחת מכם.

היתרונות של בלנדרי הנינג’ה

מוצרי הנינג’ה מספקים מספר יתרונות על פני בלנדרים אחרים בטווח המחירים שלהם. לפעמים היתרונות שלהם אפילו עוקפים את אותם מוצרים הרבה מעבר למחיריהם.

הכל במכשיר אחד

ניתן להשתמש בבלנדרים האלו למספר פונקציות שיעזרו לכם להשתלט על המטבח ולכבוש כל מאכל שרק תחפצו בו בקלות ובפשטות. הבלנדרים מגיעים עם להבים שיכולים להתמזג, לפירה, לקצוץ ולהכין בצק ולכן, נפרדים מהמסורבלות שבהתמודדות עם שלושה מכשירי חשמל שונים – מעבד מזון, מסחטה ופומפייה חשמלית. אתם יכולים להכין משקאות עם קוביות קר  כגון שייקים וגם אפשר להכין סלסה ומרקים. בנוסף, תוכלו להכין עוגה או בצק עוגיות כאוות נפשכם.

פטנט טכנולוגיית הלהבים

הטכנולוגיות בעלות 4 להבים ו -6 להבים מבית נינג’ה מעוצבות באופן שיוכלו לפרק חומרי גלם ומזון בכל הצורות. הלהבים עצמם מותקנים על גזע יחיד המחובר לבסיס והם חדים ומעוצבים כך שהמזון בכל המיכל טחון היטב ומעובד.

במידה ואתם משלבים אתהעוצמה הגבוהה של כמה מוצרי נינג’ה, תקבלו טכנולוגיה שתעשה מהפכה במטבח שלכם. מיקום הלהבים גם מבטיח כי לא תתמודד עם קושי בניקוי הכלי ותוכלו להבחין שהאוכל לא יתקע באזור התחתון, מתחת להבים, כמו בבלנדרים אחרים.

מגוון מיכלים

מגוון המכשירים מגיעים עם מספר אפשרויות לגודל הכד וגם מספר הכוסות החלופיות המגיעות איתם – כלומר 9 כוסות, 6 כוסות או 5 כוסות. בנוסף תוכלו למצוא גם כוות הגשה נהדרות שיאפשרו לכם להכין שייק וישר להגיש את המשקה בכוס המעוצבת והמסוגננת.

Go-To-Lids המסופקים עם מיכלים חד-פעמיים אלה מאפשרים לכם לאטום את המשקה ולקחת אותו לאן שתרצו להגיע.

תערובת חלקה למזון

מאפיין מרשים של מכשיר הנינג’ה הוא שהמזון מעובד בצורה עקבית. אז לא תמצאו חלקים של מאכלים מלאים בשייקים שלכם לאחר ששילבתם אותו היטב בנינג’ה החדשה שלכם. יתר על כן, הלהבים מעוצבים בצורה כזו שהם מתפזרים בכל המיכל ונותנים מוצר מעורבב באותה מידה בכל אזורי המיכל.

מלא בסטייל

הכד, הלהבים, קערות המזון, צורת ההגשה, בסיס מנוע והמכסים נועדו לרצות את חושיכם ולספק נפח עיצובי מדהים למכשיר. לא רק שהם בטוחים לשימוש אלא הם מושכים ומעוצבים ממש ככה שתוכלו להציג את מכשירי הנינג’ה שלכם לראווה.

דילוג לתוכן